Петицію проти запровадження РРО підписали Діденко і Писаренко

20:19 28 липня 2020 р.

Сьогодні на сайті Верховної Ради львівський підприємець Владислав Орлов зареєстрував петицію, яку вже підписали майже 200 осіб. Такими темпами за три місяці можна буде зібрати 18 тисяч підписів замість необхідних 25 тисяч.

Серед підписантів - Ірина Діденко і Олександр Писаренко. Перше прізвище збігається з прізвищем, ім'ям і по батькові прокурорки Львівської області, а друге - заступника керівника апарату Національного агентства з питань запобігання корупції України, зауважив DailyLviv. Якби під петицією справді стояли підписи саме цих осіб, то це було би додатковим аргументом того, що механізм кеш-бек - корупційний, а реєстратори розрахункових операцій не детінізують розрахунки в сфері торгівлі і послуг.

Такої ж думки - автор петиції і підприємці-його соратники та партнери у русі #SaveФОП.

"Петиція на сайті Верховної Ради щодо нашого законопроекту 3853-1 та захисту спрощенців! ФОП - допоможіть зібрати 25000 підписів до вересня! Підписуйте самі, запрошуйте друзів, діліться на своїй сторінці! Ніхто, крім тебе..", - закликає Владислав Орлов у Фейсбуці.  

Повна назва петиції: "Захист спрощеної системи оподаткування шляхом термінового розгляду та прийняття законопроекту 3853-1 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також скасування корупційного механізму кеш-бек".

Дата завершення збору підписів: 28 жовтня 2020 року. Мабуть, 25 тисяч підписів підприємці хочуть зібрати ще до дня виборів - 25 жовтня. 

За інформацією ДПС, на початок 2020 року кількість зареєстрованих фізосіб–підприємців в Україні становила 1885,9 тис. осіб, що на 19,8 тис. більше, ніж на початок 2019 року. Порівняно з минулим роком на 93,8 тис. осіб зросла кількість ФОПів на спрощеній системі оподаткування.

DailyLviv інформував про те, що українці заплатять 22 мільярди гривень за знищення ФОПів, – ексголова ДРС у Львові.

Голова Ліги підприємців оскаржить у суді адмінпротокол поліції за пікет у Львові.

Пікети на захист мікробізнесу: Львів передав естафету Києву.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу