Перший вживаний трамвай доставили з Берліна до Львова. Де курсуватиме

11:59 30 травня 2024 р.

Фото до новини

У середу, 29 травня, Львів отримав перший з партії подарованих трамваїв КТ4D з Берліна. Вже сьогодні в депо мають доставити другий вагон.

На маршрути вони зможуть виїхати орієнтовно у липні цього року. Про це розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, пише DailyLviv.com.

«Перший вагон вже у Львові. Сьогодні очікуємо прибуття наступного. Далі наші працівники візьмуться за їх переобладнання під наявну ширину колії, і орієнтовно у липні можна буде запускати перші вагони на рейс. Попередньо «берлінці» курсуватимуть на маршрутах №3 та №6», - розповів Олег Забарило.

Поетапно до Львова доставлять і решту трамваїв. Нагадаємо, загалом Берлінська транспортна компанія безкоштовно передає місту 12 робочих вагонів та запчастини до них.

Крім того, у другому півріччі цього року Львів також безкоштовно отримає 11 вживаних робочих трамваїв, запчастини до них та обладнання з Берна.

Зауважимо, останнім часом у місті суттєво оновили рухомий склад електротранспорту. Так,  впродовж 2021-2024 років за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку у межах проєкту «Міський громадський транспорт України» Львів придбав 10 сучасних низькопідлогових трамваїв «Електрон».  Крім того, у Львові планують модернізувати наявні трамваї, пристосувавши їх для перевезення маломобільних людей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів