Пенсіонери не будуть платити на проїзд в автобусах львівського «АТП-1»

17:32 19 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lviv1256.com

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства запевнив: «На комунальних міських маршрутах пільга на проїзд пенсіонерів залишається».

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, 19 січня: «Львівська міська рада не підтримує рішення приватних перевізників щодо запровадження оплати за проїзд у транспорті пенсіонерами, тому вже сьогодні скерує листа до Державної служби України з безпеки на транспорті з вимогою перевірити дії приватних перевізників та вжити усіх необхідних заходів. Як наголосив під час брифінгу заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак на комунальних міських маршрутах пільга на проїзд пенсіонерів залишається».

Сергій Бабак наголосив: «Ми не підтримуємо таке рішення і на комунальному міському транспорті пільговий проїзд для пенсіонерів залишається. Зараз на ринку автомобільних перевезень міські комунальні підприємства мають лише 35%, а 65% належить приватникам. Якщо б ми мали більшість ринку перевезення, то такі питання вирішувалися б у інший спосіб. Щодо комунального транспорту, то в цьому році маємо намір придбати 100 великих автобусів та придбати трамваї і тролейбуси».

«Нагадаємо, ЛК «АТП-1» обслуговує 20 денних маршрутів і сім нічних. Це маршрути №1а, №2а, №3а, №4а, №5а, №6а, №9, №10, №16, №20, №28, №29, №32, №37, №45, №46, №47а, №55 і №56 та експрес-маршрути, які курсують від АЗ «Західна» до площі Різні», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини