ПАТ «Львівгаз» показав відео про те, як вчасно і швидко передавати дані лічильника

14:20 1 вересня 2016 р.

ПАТ «Львівгаз» у спеціальному відеоролику нагадує споживачам про необхідність щомісяця станом на перше число фіксувати показники лічильника і впродовж наступних п'яти днів передавати їх газорозподільному підприємству. У відеоролику показані найбільш популярні способи, які дозволять передати показники швидше, ніж за хвилину. Зокрема, як це зробити за допомогою смс-повідомлення, контакт-центру або через «Особистий кабінет».

Сьогодні у Львівській області приблизно 85% споживачів уже мають газові лічильники. Вони зацікавлені в тому, щоб кожного місяця вчасно передавати показники лічильників. Це дозволить газовій компанії розрахувати обсяг палива, спожитий за місяць, відповідно до даних їхнього приладу. Для зручності споживачів уже за рік ПАТ «Львівгаз» запровадив щонайменше три додаткових сервіси, з допомогою яких можна передати показники приладу без особливих зусиль.

Щоб залучити до використання цих сервісів ще більше споживачів, ПАТ «Львівгаз» запустив соціальний відеоролик. Переглянути його можна на офіційному сайті lv.104.ua, або за посиланням на каналі Youtube.com

Щомісяця різними сервісами підприємсва для передачі показників лічильника користуються щонаймше 100 тисяч споживачів газу Львівської області, повідомляє прес-служба ПАТ “Львівгаз”.

Інформаційна довідка від ПАТ “Львівгаз”:

ПАТ «Львівгаз» - компанія, яка займається транпортуванням природного газу через розподільчі газопроводи на території Львівської області. Це найстаріше вітчизняне підприємство у своїй галузі, а також одне з найбільших за рівнем газифікації. Щороку компанія транспортує приблизно 1,3 мільярда кубометрів природного газу до споживачів Львівщини. ПАТ «Львівгаз» також належить до одного із найбільших платників податків у Львівській області, зокрема щороку підприємство сплачує понад 160 млн. гривень.

Відеоролик про спосби передавання показників лічильника газу.
Відео: ПАТ "Львівгаз"

До теми

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

12:32 13 квітня 2021 р.

У Львів поїде поїзд із Запоріжжя

Укрзалізниця у березні-квітні 2021 року внесла низку змін до розкладу руху поїздів далекого сполучення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу