Овочі, ріпак, кольза, зернові та зернобобові: що переважає на Львівщині

14:04 5 жовтня 2021 р.

Обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області у січні-серпні 2021 року порівняно з січнем-серпнем 2020 року збільшився на 5,3%.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

За даними головного управління статистики у Львівській області сільськогосподарські підприємства за період з січня по серпень 2021 року збільшили обсяг виробленої продукції на 8,5%, господарства населення – на 2,6%, порівнянно з аналогічним періодом минулого року.

Як розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман, збільшення обсягів виробництва відбулось за рахунок зростання виробництва овочів відкритого ґрунту на 18,5%, ріпаку та кользи  – на 7,1%, зернових та зернобобових культур – на 3,6%.

«Слід додати, що урожайність ріпаку та кользи склала 33,4 ц з 1 га зібраної площі, що складає 129 % до урожайності минулого року. Також збільшилась урожайність зернових та зернобобових культур на 7,9 % та в середньому склала 47,6 ц/га по області.

Також у господарствах усіх категорій порівняно з січнем-серпнем 2020 року зросло виробництво м’яса  на 13,0%, яєць (одержаних від птиці свійської) – на 2,0%. В той же час скоротилось виробництво молока на 7,7%», - зазначила Тетяна Гетьман.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Понад 100 млн за 5 років отримали виробники Львівщини на розвиток плодово-ягідного бізнесу

Сім садових господарств Львівщини отримають компенсацію від держави

 

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу