Овочі і фрукти не треба фасувати в одноразові пакети, - Держпродспоживслужба

12:21 13 квітня 2020 р.

Через рішення місцевих органів багато магазинів щоденно фасують овочі та фрукти в одноразові пакети, хоча на державному рівні не встановлено жодних вимог щодо обов’язкового фасування продуктів харчування, які не споживаються безпосередньо на місці. У такій упаковці фрукти та овочі швидше псуються, до того ж, для вірусів створюється більш сприятливе середовище.

Таке роз'яснення від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і Держродспоживслужби одержала Європейська Бізнес Асоціація.

Проаналізувавши досвід інших країн та рекомендації ВООЗ і МОЗ, можна зробити висновок, що тривалість виживання вірусу на поверхнях поки що точно не визначена. Також, за інформацією МОЗ України,  фрукти – непридатне середовище для виживання вірусу. Наразі немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Звичайно, їх необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація. Це також підтвердили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України своїм листом з роз'ясненням від 11.04.2020 на прохання від Європейської Бізнес Асоціації.

«Таким чином, рішення окремих міст провокують збільшення відходів у вигляді пакетів, що згубно впливає на навколишнє середовище. Це також призводить до зростання ціни на продукцію через додаткові витрати на матеріали та робочий час продавців, прискорює псування продукції, збільшує кількість незадоволених клієнтів, які також не розуміють необхідності таких заходів», – зазначила Крістіна Лініченко, керівник FMCG напрямку Європейської Бізнес Асоціації.

Щоб не допускати таких абсурдних місцевих рішень, Асоціація також пропонує уточнити способи реалізації овочів і фруктів у відповідних рішеннях обласних комісій і місцевих рад. Зокрема, експерти Комітету з роздрібної торгівлі вважають за необхідне дозволити продаж нефасованих (вагових) овочів та фруктів продавцями або покупцем шляхом самообслуговування, за умови дотримання базових рекомендацій з безпеки. А саме – за наявності індивідуальних засобів захисту у продавця чи покупця, дотримання дистанції між людьми 1,5 метра, додаткової дезінфекції обладнання та інших необхідних заходів. Таким чином можна захистити людей від передавання вірусу, але й не створювати додаткове необґрунтоване навантаження на торгові об'єкти.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Держродспоживслужбі за надане роз’яснення. Сподіваємось, обласні та місцеві ради також врахують пропозиції від бізнесу в своїх рішеннях.

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу