Ощадбанк розмістив облігації Львова на 440 мільйонів гривень

17:45 26 червня 2018 р.


Фото: 24tv.ua

У ЛМР запевнили: «Ощадбанк сьогодні розмістив на фондовій біржі ПФТС облігації внутрішньої місцевої позики Львівської міськради серії «G» та «H» на суму 440 мільйонів гривень».

Про це повідомили у вівторок, 26 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Розміщення облігацій Львівської міської ради є першим розміщенням муніципальних облігацій в Україні за чотири роки: останній раз подібне розміщення відбулося в 2014-му. Номінальна дохідність облігацій становить 17,89% річних, строк обігу – три роки. Кошти буде спрямовано на розвиток інфраструктури міста».

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний зазначив: ««Ощадбанк першим серед українських банків повернувся на ринок муніципальних облігацій, тим самим давши нове дихання цьому інструменту фінансування розвитку місцевих громад. Велика подяка Львівській міськраді, департаменту фінансової політики міської ради, депозитарію Національного банку України, Фондовій біржі ПФТС, міністерству фінансів України, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку за оперативне налагодження процесу публічного розміщення облігацій внутрішніх місцевих позик».

Натомість заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків запевнив6 «У 2018 році ми скористались новими інструментами фінансування, одним з яких є емісія облігацій, яка дає можливість виконати заплановані роботи з покращення інфраструктури Львова на 440 мільйонів гривень вже в цьому році. Також хочу відзначити швидку та якісну роботу Ощадбанку в цьому напрямі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу