Новий паркінг відкрили біля залізничного вокзалу у Львові. Ціни

11:25 3 квітня 2024 р.

Фото до новини

Паркінг має спеціальне зонування й передбачений для розміщення як легкових автомобілів, так і мікроавтобусів та великогабаритних пасажирських автобусів.

Про це інформує Укрзалізниця, пише DailyLviv.com.

Поблизу львівського залізничного вокзалу запрацював повністю автоматизований цілодобовий паркінг. Він має спеціальне зонування й передбачений для розміщення як легкових автомобілів, так і мікроавтобусів та великогабаритних пасажирських автобусів. Також передбачені місця для людей з інвалідністю.

Паркінг переоблаштовано в рамках комплексної системної трансформації львівського вокзалу. Так, було повністю реорганізовано простір, відремонтовано площу, додано озеленення, встановлено нову навігацію, паркомати, нанесено розмітку.

Читайте також: У Львові дали згоду на будівництво масштабного офісно-комерційно-житлового комплексу з укриттям в паркінгу

Автоматична система збору оплати та інформаційне табло з лічильником вільних місць гарантують зручне користування паркінгом для мешканців та гостей міста, забезпечуючи ефективне користування площею та унеможливлюючи хаотичне паркування.

Паркінг розташований ліворуч від будівлі головного залізничного вокзалу Львова. Оплата паркування можлива через паркомати карткою або готівкою.

Вартість перебування на паркінгу:

• від 35 гривень на годину для легкових автомобілів;
• від 70 гривень на годину для мікроавтобусів та вантажного транспорту;
• від 250 гривень на годину для великогабаритних пасажирських автобусів.

Читайте такожУ Львові ще 9 вулиць перетворили на платні паркінги для автомобілів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів