Нові стодоларові банкноти – вже в Україні

15:58 16 жовтня 2013 р.

  • 0

Наша країна стала першою серед пострадянських, в яку привезли першу партію цих купюр.

Про це повідомляє сьогодні, 16 жовтня, «Forbes», який цитує заступника голови правління одного з комерційних банків: «Ці долари можна назвати раритетними, оскільки гроші потрапили до нас раніше, ніж в інші країни СНД і Балтії. Навіть у Росії побачать нові бакси тільки в понеділок , а у нас вже сьогодні-завтра блакитні купюри відправляться в регіони. Скільки завезли нової валюти – комерційна таємниця. Можу сказати, що в деяких відділеннях Києва їх вже почали продавати населенню, зрозуміло, за тим же курсом, що і банкноти старого зразка».

Своєю чергою, в обмінних пунктах виданню розповіли, що вже отримали інструкції із зображенням оновленої купюри. А працівниця одного з обмінників розповіла журналісту «Forbes»: «До мене вже приходили колекціонери, просили повідомити, коли прийдуть нові банкноти - хочуть викупити кілька купюр для колекції».

Нагадаємо, «Щоденний Львів» уже повідомляв про цю банкноту в публікації «США вводять із 8 жовтня в обіг нову 100-доларову купюру».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка