НБУ запроваджує в обіг банкноту номіналом 1000 гривень

11:15 25 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: epravda.com.ua

У п’ятницю, 25 жовтня, в готівковому обігу з'явиться банкнота нового найвищого номіналу – 1000 гривень.

Про це повідомили сьогодні в інтернет-виданні «Економічна правда», де також розповіли: «Запуск нової банкноти у Нацбанку анонсували ще у червні. На аверсі купюри зображений український філософ, природознавець, основоположник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу та космізм Володимир Вернадський. На реверсі – президія Національної академії наук».

«За оцінками регулятора, запровадження нової банкноти підвищить зручність розрахунків для громадян і бізнесу, а також сприятиме зниженню операційних витрат банків та витрат на інкасацію. Крім того, цей крок дозволить істотно заощадити витрати НБУ на друк, зберігання, обробку та перевезення банкнот. Спочатку Нацбанк планує ввести в обіг близько п’яти мільйонів штук таких банкнот», – поінформувала також «Економічна правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка