НБУ відкликав ліцензію в «Укрсоцбанку»

15:00 25 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Національний банк відкликав ліцензію в «Укрсоцбанку» й виключив його з держреєстру банків.

Про це повідомили в п’ятницю, 25 жовтня, в НБУ, де також розповіли, що його рішення пов'язане із приєднання банку до «Альфа-Банку» за спрощеною процедурою. Правонаступником активів і зобов'язань АТ «Укрсоцбанк» з 15 жовтня 2019 року стало АТ Альфа-Банк».

Дозвіл на реорганізацію «Укрсоцбанку» Нацбанк надав 12 вересня. У Нацбанку зазначили, що згідно Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» приєднання за спрощеною процедурою дозволяє скоротити термін процедури в кілька разів – з 18 до трьох-чотирьох місяців.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка