Нардеп Ірина Сех вважає, що Львівську облраду примусили до «сланцевої» угоди

09:31 4 жовтня 2013 р.

  • 0

А також наголошує, що «жодна місцева громада не доручала своїм депутатам голосувати за угоду, укладену в інтересах «сім’ї».

Як інформує прес-служба обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України від цієї партії й голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех заявила, що вчора, 3 жовтня 2013 року, депутатів облради змусили проголосувати за погодження Угоди щодо видобування сланцевого газу на Олеській площі шантажем і батогом. Нардеп наголосила також:

«Вирішувалося не тільки те, чи видобуватимуть сланцевий газ на Львівщині. Питання полягало в тім, чи режим Януковича зламає Львівщину, Галичину, Львівську обласну раду. Сьогодні з’явилися тушки у Львівській обласній раді. Жодне село чи район жодному з депутатів Львівської обласної ради не доручав голосувати за «сланцеву» угоду. Навпаки – відбувалися сесії місцевих рад, на яких громади давали доручення депутатам не підтримувати цю корупційну угоду. Це не є угода в інтересах держави Україна, в інтересах громади Львівщини та Івано-Франківщини. Це угода в інтересах «сім’ї».

Як повідомляв «Щоденний Львів», учора 3 жовтня, на сесійному засіданні Львівська облради за погодження угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська, між державою Україна та компанією «Шеврон Юкрейн Б. В». проголосували 66 депутатів із 95-ти присутніх – за 59-ти мінімально необхідних.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу