Нардеп Ірина Сех вважає, що Львівську облраду примусили до «сланцевої» угоди | Новини Львова

Нардеп Ірина Сех вважає, що Львівську облраду примусили до «сланцевої» угоди

09:31 4 жовтня 2013 р.

  • 0

А також наголошує, що «жодна місцева громада не доручала своїм депутатам голосувати за угоду, укладену в інтересах «сім’ї».

Як інформує прес-служба обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України від цієї партії й голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірина Сех заявила, що вчора, 3 жовтня 2013 року, депутатів облради змусили проголосувати за погодження Угоди щодо видобування сланцевого газу на Олеській площі шантажем і батогом. Нардеп наголосила також:

«Вирішувалося не тільки те, чи видобуватимуть сланцевий газ на Львівщині. Питання полягало в тім, чи режим Януковича зламає Львівщину, Галичину, Львівську обласну раду. Сьогодні з’явилися тушки у Львівській обласній раді. Жодне село чи район жодному з депутатів Львівської обласної ради не доручав голосувати за «сланцеву» угоду. Навпаки – відбувалися сесії місцевих рад, на яких громади давали доручення депутатам не підтримувати цю корупційну угоду. Це не є угода в інтересах держави Україна, в інтересах громади Львівщини та Івано-Франківщини. Це угода в інтересах «сім’ї».

Як повідомляв «Щоденний Львів», учора 3 жовтня, на сесійному засіданні Львівська облради за погодження угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська, між державою Україна та компанією «Шеврон Юкрейн Б. В». проголосували 66 депутатів із 95-ти присутніх – за 59-ти мінімально необхідних.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:56 10 серпня 2020 р.

Новий опалювальний сезон на Новороздільській та Новояворській ТЕЦ знову під загрозою

Сьогодні відбулася нарада з врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ для уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Рубрика: Економіка

18:50 10 серпня 2020 р.

Влада Львівщини розпродує в оренду ставки з землею за межами населених пунктів

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться 10 вересня 2020 року об 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу