Львівська облрада дала добро на видобуток сланцевого газу на Олеській площі | Новини Львова

Львівська облрада дала добро на видобуток сланцевого газу на Олеській площі

21:41 3 жовтня 2013 р.

  • 0

На сесійному засіданні 3 жовтня за відповідне рішення проголосували 66 депутатів із 95-ти присутніх – за 59-ти мінімально необхідних.

Про це повідомляє «Тиждень.ua». Інформує також, що не голосували за це рішення депутати від фракції ВО «Свобода», а розгляд цього питання тривав близько шести годин.

І додає, що депутатів закликав підтримати угоду міністр палива, енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, який зокрема стверджував: «Уряд робить величезні зусилля, щоб інвестори прийшли на нашу землю. І врешті вони прийшли. Ми з вами творимо історію».

Своєю чергою, керівник департаменту економічного розвитку Львівської ОДА Денис Шмигаль запевняв, що вона повністю підтримує проект угоди з американською компанією «Chevron» щодо Олеської площі. Однак під час внесення пропозицій до рішення про погодження угоди до сесійного залу обласної ради зайшли шість жінок, які почали вигукувати гасла проти сланцевого газу: «Ганьба зрадникам народу!», «Сланцевий газ – другий Чорнобиль!».

Відтак один з депутатів запропонував поставити питання на голосування у цілому. Заступник голови облради В. П’ятак прислухався до неї, а обласна рада більшістю голосів підтримала сланцеву угоду.

Нагадаємо, що, як повідомляв «Щоденний Львів», депутати фракції ВО «Свобода» блокували сьогодні трибуну Львівської обласнаї ради, вимагаючи, щоб представник «Chevron» спростував інформацію про вимагання цією партією 450 тисяч доларів хабара від американської компанії за погодження угоди про видобуток вуглеводнів.

dailylviv.com 

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу