Львівська облрада дала добро на видобуток сланцевого газу на Олеській площі

21:41 3 жовтня 2013 р.

  • 0

На сесійному засіданні 3 жовтня за відповідне рішення проголосували 66 депутатів із 95-ти присутніх – за 59-ти мінімально необхідних.

Про це повідомляє «Тиждень.ua». Інформує також, що не голосували за це рішення депутати від фракції ВО «Свобода», а розгляд цього питання тривав близько шести годин.

І додає, що депутатів закликав підтримати угоду міністр палива, енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, який зокрема стверджував: «Уряд робить величезні зусилля, щоб інвестори прийшли на нашу землю. І врешті вони прийшли. Ми з вами творимо історію».

Своєю чергою, керівник департаменту економічного розвитку Львівської ОДА Денис Шмигаль запевняв, що вона повністю підтримує проект угоди з американською компанією «Chevron» щодо Олеської площі. Однак під час внесення пропозицій до рішення про погодження угоди до сесійного залу обласної ради зайшли шість жінок, які почали вигукувати гасла проти сланцевого газу: «Ганьба зрадникам народу!», «Сланцевий газ – другий Чорнобиль!».

Відтак один з депутатів запропонував поставити питання на голосування у цілому. Заступник голови облради В. П’ятак прислухався до неї, а обласна рада більшістю голосів підтримала сланцеву угоду.

Нагадаємо, що, як повідомляв «Щоденний Львів», депутати фракції ВО «Свобода» блокували сьогодні трибуну Львівської обласнаї ради, вимагаючи, щоб представник «Chevron» спростував інформацію про вимагання цією партією 450 тисяч доларів хабара від американської компанії за погодження угоди про видобуток вуглеводнів.

dailylviv.com 

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу