"Свобода" заблокувала сесію облради і чекає на представника "Шеврону"

13:09 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Депутати від фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді захотіли, щоб була спростована інформація про вимагання цією партією 450 тисяч доларів хабара від "Шеврону" за погодження на видобуток вуглеводнів.

Фракція ВО "Свобода" заявила на сесії обласної ради, що є наклепницькою інформація, поширена у ЗМІ, про те, що ВО "Свобода" вимагала 450 тисяч доларів від американської компанії "Шеврон" за позитивне голосування про видобуток сланцевого газу на Олеській ділянці.

Депутат Йосип Ситник зачитав цю заяву з трибуни і висунув вимогу, шоб представник компанії "Шеврон" публічно тут спростував цей наклеп на "Свободу". Доки цей представник не прийде у сесійну залу, свободівці блокуватимуть трибуну. Блокування розпочалося.

У зв'язку з цим президія раптово оголосила про годинну перерву після того, як перед тим депутати вже проголосували працювати без перерви. Але депутати не покидають сесійну залу.

Голова облради Петро Колодій, нарешті, оголосив 15-хвилинну перерву і запросив керівників фракцій на спільну нараду у кімнату, що розташована за президією.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика

21:34 21 лютого 2020 р.

На Львівщині почали підготовку до місцевих виборів

19 лютого в малій актовій залі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулася перша кущова нарада на тему: «Інновації Виборчого кодексу України». Організував захід відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Політика

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика