"Свобода" заблокувала сесію облради і чекає на представника "Шеврону"

13:09 3 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 2687

Депутати від фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді захотіли, щоб була спростована інформація про вимагання цією партією 450 тисяч доларів хабара від "Шеврону" за погодження на видобуток вуглеводнів.

Фракція ВО "Свобода" заявила на сесії обласної ради, що є наклепницькою інформація, поширена у ЗМІ, про те, що ВО "Свобода" вимагала 450 тисяч доларів від американської компанії "Шеврон" за позитивне голосування про видобуток сланцевого газу на Олеській ділянці.

Депутат Йосип Ситник зачитав цю заяву з трибуни і висунув вимогу, шоб представник компанії "Шеврон" публічно тут спростував цей наклеп на "Свободу". Доки цей представник не прийде у сесійну залу, свободівці блокуватимуть трибуну. Блокування розпочалося.

У зв'язку з цим президія раптово оголосила про годинну перерву після того, як перед тим депутати вже проголосували працювати без перерви. Але депутати не покидають сесійну залу.

Голова облради Петро Колодій, нарешті, оголосив 15-хвилинну перерву і запросив керівників фракцій на спільну нараду у кімнату, що розташована за президією.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:45 11 жовтня 2019 р.

56% опитаних українців – проти «особливого статусу» Донбасу, – дослідження

Більшість українців не підтримують надання й закріплення в Конституції України «особливого статусу» окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти «компромісів» заради миру.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 621

13:48 9 жовтня 2019 р.

На сході України не буде автономій, – МЗС

Партнери України по «нормандському формату» підтримують вимогу українських дипломатів до Росії щодо виведення нею військ та надання можливості Україні відновити суверенітет над тимчасово окупованими територіями.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 618

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Порушення законодавства у Верховній Раді

Рубрика: Політика

Ринок землі: міфи та реальність

Рубрика: Економіка

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу