Найбільший виробник хліба Львівщини оновив торгову марку

09:12 8 листопада 2013 р.


Фото: gazeta.ua

Тепер його продукцію прикрашає кольорове зображення поля з колосками.

Як повідомляє сьогодні, 8 листопада, «Газета по-українськи», ТМ «Хлібна хата» змінила свій вигляд. Тепер продукцію львівських хлібозаводів прикрашає кольорове зображення поля з колосками.

Дослівно ж Юлія Лєбєдєва розповідає про це в публікації «Найбільший виробник хліба Львівщини оновив торгову марку» наступне:

«Концерн Хлібпром» змінює на Львівщині вигляд торгової марки «Хлібна хата». Відтепер до 120 тонн продукції щодня надходитимуть у продаж в оновленому вигляді.

– Ми провели дослідження і знаємо, що пакування хліба важливе для споживача, – розповідає директор з маркетингу ПАТ «Концерн Хлібпром» Галина Янишівська. – Сьогодні упаковка хліба не лише допомагає з пошуком улюбленої продукції на полиці та вберігає покупця від придбання підробки, а й забезпечує дотримання всіх бажаних санітарно-гігієнічних показників. Зміною вигляду «Хлібної хати» ми не тільки осучаснили відому торгову марку, але й зробили її більш промовистою, донесли інформацію, що »Хлібна хата» – це марка хліба і хлібобулочної продукції, яку виготовляють найбільші у Львові перший та п'ятий хлібозаводи.

Центральний елемент нового логотипа – класичний пейзаж, знайомий багатьом з дитинства, – пшеничне поле, колоски і хата край поля. Слоган «Вірність хлібним традиціям» підкреслює традиційність марки та продукту – щоденного свіжого хліба. Для підкреслення гарантії високої заводської якості на кожній упаковці є штамп, який завод є виробником продукції – перший або п'ятий.

– Не секрет, що як у кожної господині виходить інший борщ, так і у хлібозаводів при одній рецептурі виріб може незначно відрізнятися за смаком, – коментує штамп на упаковці Галина Янишівська. – Це зумовлено традиціями випічки, фірмового стилю, сформованого десятиліттями, який технологи заводів передають із покоління в покоління. Тож деякі наші споживачі обирають вироби «свого» хлібозаводу. А ми допомагаємо їм тим, що винесли інформацію про виробника у вигляді штампа з етикетки назовні. Кольорова гама нового логотипа асоціюється із сонцем, багатими врожаями і запашним свіжим хлібом. Її не сплутаєш з іншою. Для зручності упаковки мають різні кольори залежно від сорту хліба: пшеничні – червоні, пшеничні з додатками – помаранчеві, житні – зелені, заварні – сині».

dailylviv.com

До теми

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

13:16 20 вересня 2021 р.

Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу