Найбільше риби на Львівщині виловлюють у тіньових ставках

09:40 22 липня 2021 р.

У Львівській області зараз налічують 3085 водойм, з них 1900 поки що не освоєні.

Динаміка добування свіжої риби у Львівській області за останні п’ять років знизилась в рази, а показник споживання риби в рік на одну особу, навпаки, збільшився. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Станом на зараз однією з основних проблем рибної галузі є те, що багато суб’єктів господарювання працюють в «тіні». Серед інших проблем: конкуренція з боку імпорту; потреба інвестицій у логістичну інфраструктуру; висока собівартість порівняно з виробниками інших регіонів; конкуренція з браконьєрами у сезон найбільшого споживання риби.

Проблеми галузі рибництва у Львівській області обговорили у Львівській облдержадмінстрації представники виконавчої і представницької влади, приватного бізнесу, науковці.

У Львівській області зараз налічують 3085 водойм, з них 1900 поки що не освоєні. Ще 246 водних об’єктів свого часу передали в оренду, внаслідок чого місцевий бюджет наповнився на понад 2 млн гривень.

Відтепер права на передачу водойм належать територіальним громадам, для яких це питання нове. Для допомоги громадам у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА напрацювали дорожню карту, у якій роз’яснили, як правильно провести передачу водних об’єктів в оренду. 

Для сприяння розвитку галузі рибництва у Львівській області потрібно налагодити виробництво вітчизняних рибних кормів, розчистити меліоративні канали, усунути джерела забруднення водойм каналізаційними стоками та сільськогосподарськими хімічними засобами, запобігти незаконному використанню об’єктів. Також галузь потребує дієвих заходів стимулювання вирощування риби, наголосили учасники круглого столу в ЛОДА.

На Львівщині чоловік виловив причорноморського вирезуба з Червоної книги

Ще 12 територіальних громад отримають кошти на проєкти регіонального розвитку. Перелік

З харчових та садових відходів Львова виготовлятимуть органічне добриво

 

dailylviv.com

До теми

22:01 5 серпня 2021 р.

Три громади на Львівщині отримали кошти на житло атовцям. Які саме

Цього тижня трьом територіальним громадам спрямували 742 тис грн для виплати матеріальної допомоги на придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО.

Рубрика: Економіка

16:51 5 серпня 2021 р.

Паперова фабрика на Львівщині добудовує новий цех: експортує продукцію в Чехію, Румунію, Білорусь, Угорщину

На Кохавинській паперовій фабриці, що у селі Гніздичів Жидачівського району триває будівництво нових цехів та складських приміщень. Після відкриття тут запустять екологічне виробництво з целюлозної сировини.

Рубрика: Економіка

21:44 4 серпня 2021 р.

Шахтарі протестували під ЛОДА: що їм пообіцяли

Сьогодні заборгованість із заробітної плати перед шахтарями ДП «Львівугілля» становить понад 280 млн грн, левова частка цих коштів – борг за відвантажене вугілля. Відтак, шахтарі Львівщини прийшли під стіни Львівської ОДА з вимогою погашення заборгованості.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу