Найактивніше кредити беруть на Львівщині у сільському господарстві

18:05 7 червня 2021 р.

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Про це інформує Міністерство економіки України. Окрім Львівщини, високі показники результативності вже традиційно демонструють також Харківська та Київська області.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Загалом від старту програми в Україні банки-учасники вже видали 17 629 кредитів на загальну суму понад 45,9 млрд грн. З них 18,3 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 5,8 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 21,6 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення обігових коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (49%), торгівлі та виробництва (24%) та промислової переробки (16%).

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 592 договори на суму майже 2 млрд грн. Зокрема, понад 1,3 млрд грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення обігових коштів під 0%, 480 млн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 194 млн грн.

Оренда землі на Львівщині подорожчала у понад 4,5 раза

 

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу