Найактивніше кредити беруть на Львівщині у сільському господарстві

18:05 7 червня 2021 р.

Фото до новини

Львівщина залишається у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Про це інформує Міністерство економіки України. Окрім Львівщини, високі показники результативності вже традиційно демонструють також Харківська та Київська області.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Загалом від старту програми в Україні банки-учасники вже видали 17 629 кредитів на загальну суму понад 45,9 млрд грн. З них 18,3 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 5,8 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 21,6 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення обігових коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (49%), торгівлі та виробництва (24%) та промислової переробки (16%).

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 592 договори на суму майже 2 млрд грн. Зокрема, понад 1,3 млрд грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення обігових коштів під 0%, 480 млн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів, а сума інвестиційних кредитів склала 194 млн грн.

Оренда землі на Львівщині подорожчала у понад 4,5 раза

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів