На залізничному вокзалі у Львові перевірили транспорт перевізників: що виявили

14:40 21 квітня 2022 р.

Фото до новини

За які порушення притягуватимуть перевізників до кримінальної й адміністративної відповідальності.

У Львові провели чергову рейдову перевірку дотримання перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, вимог чинного законодавства. Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Працівники управління транспорту та зв'язку Львівської ОВА спільно з відділом державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті здійснили контрольну перевірку на Головному залізничному вокзалі Львова 25 транспортних засобів.

Перевіряли дотримання автомобільними перевізниками вимог щодо наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів, технічного стану, комплектності (наявності в належному стані аптечок і вогнегасників), а також необґрунтоване підвищення цін на послуги перевезення.

В управлінні транспорту та зв’язку ЛОВА зазначають, що у зв'язку з введенням мораторію на проведення заходів державного контролю, інформацію щодо виявлених порушень скерують до Державної служби України з безпеки на транспорті. 

"При визначенні ознак правопорушень під час відпрацювання фактів встановлення необґрунтовано високих цін" вживатимуть заходи до негайного їх припинення і притягнення винних до кримінальної й адміністративної відповідальності.

Мінінфраструктури спрощує отримання ліцензії на всі види автомобільних перевезень: алгоритм дій

З 4 квітня знято або підкориговано низку обмежень для вантажних автомобільних перевезень

Данія дозволила українцям двосторонні та транзитні вантажні автомобільні перевезення без дозволів

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів