На підприємців очікує тотальне блокування податкових накладних

14:56 11 квітня 2018 р.

На початку квітня Державна фіскальна служба розробила та зареєструвала проект постанови Кабінету міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №117», який відомий підприємцям та бухгалтерам під назвою «блокування податкових накладних».

Про це сьогодні, 11 квітня, під час відеопрограми «Бухгалтерська правда», яка відбулася у Львівському прес-клубі, нагадала директор компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

- Цей проект звужує коло тих, хто не потраплятиме під блокування, - попередила вона.

Згідно з постановою, яка є чинною зараз, не підлягають блокуванню ті податкові накладні, в яких наявна, бодай, одна з трьох ознак.

- Зараз не підлягають моніторингу: податкові накладні, які виписані на неплатника або на операції, звільнені від оподаткування; які зареєстровані за обсягу постачання до 500 тисяч; якщо рівень податкового навантаження складав не більше трьох відсотків, - перераховує аудитор ознаки податкових накладних, які нині реєструють у базі даних.

Якщо податкова накладна не зачіпає жодної з цих ознак, то її починають перевіряти на інші критерії та ознаки ризикованості. У підсумку – на перевірку скеровували невелику кількість податкових накладних.

Але сьогодні податкова пропонує зменшити коло підприємців, чиї податкові накладні не блокували.

- Пропонують два останніх критерії забрати. І залишиться у нас тільки одна ознака. Якщо ви реєструєте податкові накладні на неплатника або на операції, які звільнені, то вони мають зареєструватись. Я вважають, що блокування податкових накладних в таких випадках почнеться навіть у дрібненьких підприємств, - Людмила Шахно каже, що через місяць цей проект має набути чинності.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:39 26 жовтня 2021 р.

У Львові вимагають у Києва компенсації за додаткові видатки на газ

Сьогодні, 26 жовтня, голова комісії Володимир Квурт, за підтримки депутатів облради, запропонував не розподіляти додаткові 49 млн грн з обласного бюджету на енергоносії до моменту укладання комунальними підрозділами облради угод з Нафтогазом за фіксованою ціною.

Рубрика: Економіка

16:06 26 жовтня 2021 р.

Сквер чи багатоквартирний будинок: судова суперечка між виконкомом ЛМР і геофізиками НАНУ ще не закінчена

Львівський окружний адміністративний суд скасував рішення виконкому Львівської міської ради про створення зеленої зони на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Економіка

15:13 26 жовтня 2021 р.

Буде холодно: депутати облради відмовилися додати грошей на газ для бюджетних установ

На засіданні депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради члени комісії не прийняли рішення щодо розподілу коштів з обласного бюджету на енергоносії обласних установ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу