На Львівщині зменшено обсяги споживання газу, – ЛОДА

23:38 7 листопада 2014 р.


Фото: 112.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі облдержадміністрації, завдяки сприятливим погодним умовам на Львівщині зменшено обсяги споживання газу.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 листопада, що завдяки сприятливим погодним умовам на Львівщині зменшено обсяги споживання газу. У повідомленні також зазначено:

«Тепла погода прогнозується також на вихідні та початок наступного тижня, тож економія енергоресурсів буде відчутною. Доручення вжити заходів, аби скоротити обсяги споживання газу, керівникам районів та теплопостачальних організацій області дав очільник Львівщини Юрій Турянський.

За його словами, починаючи з 3 листопада в області було припинено подачу тепла. Зокрема, йдеться про міста Львів, Борислав, Моршин, Новий Розділ, а також Стрийський, Дрогобицький та Радехівський райони.

Загалом у зв’язку з підвищенням температури повітря з +1,7 станом на 27 жовтня до +10 станом на 5 листопада, загальне добове споживання природного газу споживачами області зменшилося на 44,3 відсотка (з 6203 тис. куб. м 27 жотвня до 3455 тис. куб. м 5 листопада, тобто на 2748 тис. куб. м). Зменшити ліміти споживання газу завдяки теплій погоді вдалось і у жовтні.

Найбільш позитивні показники продемонстрували бюджетні установи Львівської області, які минулого місяця зекономили 51% виділеного газу. Водночас установи м. Львова зекономили 14,7 %.

Промисловість області використала на 1,9 % газу менше від допустимого. Промисловість м. Львова використала на 2,9 % більше від допустимого. Найгірша ситуація з теплопостачальними організаціями, які перебільшили дозволений об’єм споживання на 23%.

Водночас, у м. Львові перебільшення дозволеного об’єму споживання на 31%. Під час апаратної наради в ОДА Юрій Турянський доручив забезпечити споживання природного газу в межах затверджених обсягів та попередив керівників теплогенеруючих та теплопостачальних організацій про персональну відповідальність».

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу