На Львівщині збереглася динаміка зростань надходжень до бюджету

17:20 25 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Львівщина продовжує займати четверте місце в Україні за динамікою зростання надходжень до загального фонду бюджету.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що позиції Львівської області у порівнянні з іншими регіонами України за динамікою надходжень податків і платежів до місцевих бюджетів на 1 листопада цього року  незмінні. Відтак, як інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА за головним показником – динамікою зростання надходжень до загального фонду, Львівщина продовжує посідати четверте місце в державі.

За динамікою надходжень єдиного податку Львівщина посіла третє місце, на першому - Київ, на другому – Київська область. Станом на 1 листопада динаміка надходжень податку на доходи фізичних осіб по Україні становить 121%, по Львівщині – 121,5%, серед областей ми на восьмому місці.

Динаміка надходжень плати за землю за 10 місяців цього року по Україні становить 121,6%, по області – 121,3%. Відтак Львівщина посідає 14 місце.

За обсягом надходжень податку на нерухоме майно Львівщина шоста серед регіонів України. На першому і другому місці м.Київ і Одеська область.

Як інформував «ЩЛ», у січні-вересні Львівщина теж була в четвірці областей за динамікою зростання надходжень до бюджету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:05 10 грудня 2019 р.

На Львівщині орендуватимуть ще чотири ставки

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 9 грудня в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, передали в оренду чотири земельні ділянки разом із водними об’єктами.

Рубрика: Економіка

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка