На Львівщині зафіксовано спад виробництва промислової продукції на 9,1%

18:28 18 листопада 2014 р.

Як повідомили у вівторок в обласному управлінні статистики, зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулось скорочення на 8,6%.

В обласному управлінні статистики повідомили сьогодні, 18 листопада, що жовтні цього року, як і в попередні місяці, не вдалось досягнути рівня випуску продукції відповідного місяця 2013 року – зниження становило 9,1%. Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулось скорочення на 8,6%, у переробній промисловості – на 5,5%; на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів випуск зріс на 1,7%.

Натомість загалом в Україні обсяг промислового виробництва знизився на 9,4%. Серед регіонів України за темпами зростання промислового виробництва Львівська область посіла 17 місце. Зокрема, у переробній промисловості порівняно з відповідним періодом минулого року скоротився випуск продукції майже у всіх видах діяльності.

Про це повідомляється у вівторок на сайті Львівського обласного управлінні статистики.

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу