На Львівщині зафіксовано спад виробництва промислової продукції на 9,1%

18:28 18 листопада 2014 р.

Як повідомили у вівторок в обласному управлінні статистики, зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулось скорочення на 8,6%.

В обласному управлінні статистики повідомили сьогодні, 18 листопада, що жовтні цього року, як і в попередні місяці, не вдалось досягнути рівня випуску продукції відповідного місяця 2013 року – зниження становило 9,1%. Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря відбулось скорочення на 8,6%, у переробній промисловості – на 5,5%; на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів випуск зріс на 1,7%.

Натомість загалом в Україні обсяг промислового виробництва знизився на 9,4%. Серед регіонів України за темпами зростання промислового виробництва Львівська область посіла 17 місце. Зокрема, у переробній промисловості порівняно з відповідним періодом минулого року скоротився випуск продукції майже у всіх видах діяльності.

Про це повідомляється у вівторок на сайті Львівського обласного управлінні статистики.

dailylviv.com

До теми

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу