На Львівщині призначено нового фіскала

15:47 3 жовтня 2014 р.


Фото: who-is-who.ua

Начальником Львівської митниці ДФС призначено Миколу Олександровича Горобинського. 30 вересня відповідний наказ підписав Голова Державної фіскальної служби України, голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоус.

Про це "Щоденний Львів" повідомили у ГУ Міндоходів у Львівській області.

 Микола Горобинський народився у 1967 році в Києві. До призначення на цю посаду виконував  обов’язки начальника Львівської митниці Міндоходів.

Також ,згідно з наказом Міністерства доходів і зборів України від 02.10.14, розпочалась реорганізація Львівської митниці Міндоходів. Зокрема, призначено Голову комісії з реорганізації, завданням якого є затвердження складу комісії з реорганізації та плану заходів.

 

dailylviv.com

До теми

18:33 1 жовтня 2020 р.

Укрзалізниця знову перевозитиме студентів в борг

АТ «Укрзалізниця» розрахувало попередні витрати компанії за пільгове перевезення студентів закладів вищої освіти та учнів професійних закладів освіти у 2021 році в розмірі 322 млн грн.

Рубрика: Економіка

14:59 1 жовтня 2020 р.

На Львівщині назвали 10-ку боржників із зарплати

Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Львові оприлюднило десять підприємств Львівщини, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Рубрика: Економіка

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу