На Львівщині пройде «Форум місцевого розвитку»

09:28 21 червня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили: «У четвер, 21 червня, у Трускавці розпочинає роботу ІІІ «Форум місцевого розвитку», який упродовж трьох днів стане унікальним міжнародним майданчиком обміну досвідом з питань посилення співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів».

Про це повідомили в понеділок, 18 червня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, цьогоріч учасники «Форуму місцевого розвитку» обговорюватимуть три стратегічні напрями – «Інструменти забезпечення сталого розвитку Карпатського Єврорегіону», «Можливості для підтримки регіонального та місцевого розвитку» й «Схід і Захід разом: регіональний вимір загальноукраїнської солідарності».
Голова Львівської облради запевнив: «Очікуємо понад 400 учасників з дев’яти країн. Серед них – керівники центральних органів влади, очільники 10 областей України, представники семи закордонних регіонів-партнерів».
В облраді також розповіли: Отож, планується, що в роботі «Форуму місцевого розвитку»  візьмуть участь, зокрема – віце-прем'єр-міністр України й міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, державний секретар міністерства інфраструктури України Андрій Галущак, заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар»
«Програма «Форуму місцевого розвитку» передбачає 21 дискусійну панель, в якій візьмуть участь 130 спікерів. Також запланований 31 супровідний захід. Із програмою «Форуму місцевого розвитку» можна ознайомитися, скориставшись посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу