На Львівщині – найнижчі ціни в Україні на свинину, картоплю й цукор, – ЛОДА

10:05 26 жовтня 2015 р.


Фото: 17tv.com.ua

Вищими за середні в країні стали в нашій області ціни на борошно пшеничне вищого ґатунку, молоко жирністю 2,5%, ковбасу варену першого ґатунку, олію соняшникову, рис, цибулю, бензин марки А-95 та дизпальне.

«На споживчому ринку Львівської області за даними моніторингу порівняно з іншими регіонами України вищими за середні по Україні є ціни на 8 із 25 товарів, що обстежуються», – повідомили у департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, вищими за середні по Україні є ціни на борошно пшеничне вищого ґатунку та молоко жирністю 2,5% (25-те місце), ковбасу варену першого ґатунку (24 місце), олію соняшникову (23-тє місце), рис та цибулю (17-те місце), бензин марки А-95 та дизпальне (23-тє місце). Нижчими за середні по Україні є ціни на 17 товарів, а саме: на свинину та картоплю (перше місце – найнижча ціна в Україні), сметану та цукор (2 місце), птицю (тушки курячі) та сало (3 місце), крупу гречану, сир м’який жирністю 9% та буряк (4 місце), капусту (6 місце), яйце куряче (шогсте-сьоме місце), масло вершкове жирністю 72-73% (сьомк місце), хліб з борошна першого ґатунку (дев’яте місце), хліб житній, житньо-пшеничний (десяте місце), моркву (11-те місце), макаронні вироби (15-те місце), яловичину (16 місце).

Це повідомлення передали сьогодні, 26 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу