На Львівщині є родовище кам'яного вугілля марки «А» – антрацит, – глава Держгеонадр

14:40 11 грудня 2014 р.

Фото до новини


Фото: coal-ua.ru

Керівник Державної служби геології і надр України Дмитро Кащук, відповідаючи на запитання про запаси вугілля в Україні, повідомив у четвер: «Родовище антрациту розташоване в с. Любеля Жовківського району Львівської області. Зараз компанія, що зацікавлена в його розробці, веде активний пошук інвесторів як з США, так і з Китаю, Західної Європи».

У Львівській області є родовище кам'яного вугілля марки «А» – антрацит, також є певні родовища бурого вугілля у Кіровоградській області. Про це повідомив сьогодні, 11 грудня, в інтерв'ю інформаційній агенції «РБК-Україна» голова Державної служби геології і надр України Дмитро Кащук, відповідаючи на запитання про запаси вугілля в Україні.

«Родовище антрациту розташоване в с. Любеля Жовківського району Львівської області. Зараз компанія, що зацікавлена в його розробці, веде активний пошук інвесторів як з США, так і з Китаю, Західної Європи», – зазначив глава Держгеонадр. Він також додав, що у Східній Європі немає аналогів даної марки вугілля і він буде комерційно привабливим для металургійних заводів Західної Європи.

Про це повідомляється в четвер на сайті інформаційної агенції «РБК-Україна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини