На Львівщині є фірма, яка готова ремонтувати дороги майже безкоштовно: за бюджетні кошти

09:51 9 березня 2021 р.

Департамент дорожнього господарства ЛОДА уклав угоду з ТОВ «БК Віаком» на послуги з експлуатаційного утримання доріг. Підрядник виконає роботи за 5,3% від очікуваної вартості закупівлі.

Департамент ЛОДА замовив поточний дрібний ремонт та утримання доріг місцевого значення у Яворівському та Мостиському районах до кінця цього року. Загальна протяжність доріг — 642 км. Очікувана вартість закупівлі становила 93,7 млн грн. Про це пишуть Наші гроші. Львів.

Окрім переможця, участь у торгах взяло лише ДП «Львівський облавтодор». Обидва учасники активно торгувались, і першопочаткові пропозиції були такі: 74 млн грн - у «БК Віаком» і 64,7 млн грн - у ДП «Львівський облавтодор».

Кінцевою пропозицією «Львівський облавтодор» знизив вартість своїх послуг до 21 млн грн, а «БК Віаком» запропонував ціну 5 млн грн, що майже в 20 (!) разів дешевше від очікуваної вартості.

Замовник звернувся до компанії з вимогою пояснити аномально низьку вартість. Компанія повідомила, що може виконати замовлення за таку ціну, оскільки має матеріально-технічну базу у місті Дрогобичі та селі Старичі. А також через використання сучасної техніки і «оптимізації робочого процесу».

Департамент дорожнього господарства мав намір укласти угоду з «БК Віаком» ще в грудні, але з цим рішенням не погодився конкурент — «Львівський облавтодор». Останній подав скаргу до Антимонопольного комітету.

За твердженням скаржника, фірма внесла в обґрунтування неправдиві відомості, оскільки наявність баз у цих районах не надає конкурентної переваги. АМКУ не погодився з аргументами скаржника, бо документація не містить вимог про зміст обґрунтування аномально низької ціни. Отож, на думку АМКУ, скаржник не довів неправдивість заяв фірми-конкурента.

Довідково

ТОВ «Будівельна компанія Віаком» зареєстрована у м. Перемишляни два роки тому, а її власником та директором є Богдан Гавчак. Окрім цього замовлення, з початку 2020 року ТОВ «БК Віаком» отримало 39 підрядів на 53,8 млн грн. На поточних торгах фірма повідомила, що не планує залучати субпідрядників.

Частину обладнання компанія орендує у БК «Білдерпоінт». Богдан Гавчак також є директором у ТОВ «АБВ» та «АБВ Механізація», бенефіціарами яких є Володимир та Марія Бабичі. Марія Бабич є власницею БК «Білдерпоінт» — фірми, близької до братів Дубневичів. У травні 2020 року   Антимонопольний комітет оштрафував «Білдерпоінт» на 136 тис. грн за імітацію торгів на тендерах з ремонту вулиць у селах Морозовичі і Торчиновичі (Старосамбірський район).

 

dailylviv.com

До теми

13:37 20 вересня 2021 р.

Порошенко та Ахметов, Епіцентр та Приватбанк: кого і що найчастіше перевіряли в YouControl?

Онлайн-системі для перевірки контрагентів YouControl у вересні виповнюється 7 років. Вдалося з'ясувати, які підприємства та яких фізичних осіб найчастіше перевіряють користувачі за допомогою відкритих даних.

Рубрика: Економіка

13:28 20 вересня 2021 р.

З чотирьох змовників торгів для Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності оштрафували лише одну

Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало підприємицю Світлану Войцович на загальну суму 336 тис. грн за спотворення результатів торгів та порушення «Про захист економічної конкуренції».

Рубрика: Економіка

13:16 20 вересня 2021 р.

Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу