На Львівщині готують до приватизації санаторій з джерелами лікувальних вод

11:10 16 квітня 2024 р.

Фото до новини

Санаторій розташований у мальовничому змішаному лісопарку площею 75 га, оточеному масивами соснових лісів.

Про це повідомив начальник РВ ФДМУ у Львівській, Закарпатській та Волинській областях Микола Іщук, пише DailyLviv.com.

ДП "Cанаторно-курортний лікувальний центр "Шкло" зараз перебуває на балансі Державної судової адміністрації України.

"Зустрівся з керівником ДП "Cанаторно-курортний лікувальний центр "Шкло". 

Ключовою темою обговорень була передача активу від Державної судової адміністрації України до ФДМУ для подальшої приватизації.

Вважаю, що управління непрофільними активами є одним з найбільш актуальних проблемних питань. Державне майно сьогодні – це внутрішній резерв для наповнення бюджету", - зазначив Іщук.

Читайте також: Власник «Української правди» Томаш Фіала і ексспіввласник Винниківської тютюнки Олександр Свіщов контролюватимуть видобуток мінвод на Львівщині

Довідка

Санаторій "Шкло" розташований у лісопарку Розточчя в однойменному селі Яворівського району на Львівщині за 40 км від Львова, в мальовничому змішаному лісопарку площею 75 га, оточеному масивами соснових лісів. Щороку відвідують цю здравницю понад 3 тис. пацієнтів. Багатий унікальним поєднанням природних лікувальних факторів (власні питні джерела слабомінералізованої води “Нафтуся-Шкло”; Моршинська ропа джерело №1 і джерело №6; сірководневі джерела малої і середньої мінералізації; торф’яні мінеральні лікувальні грязі) санаторій створює унікальний лікувальний комплекс. Лікувально-діагностичний центр, в якому розміщені лікувальні та діагностичні кабінети, оснащені сучасною медичною апаратурою, працюють висококваліфіковані фахівці, дає змогу кваліфіковано проводити діагностику та ефективне лікування захворювань системи травлення, нервової системи, системи кровообігу, захворювань та травм органів опори та руху, урологічних захворювань, захворювань жіночих статевих органів та шкіри.

У зоні лісопарку розташовані природні озера, де можна і поплавати і порибалити. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів