На допомогу 8 тисяч гривень можна подавати документи аж до 31 грудня, - Уряд

09:57 16 грудня 2020 р.

Держава почала впроваджувати три нові програми підтримки українців, які можуть постраждати через січневий карантин зимових канікулів.

Це: програма “Допомога працівникам та ФОП - 8000 грн”, “Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин” та “Одноразова компенсація суб’єктам господарювання ЄСВ”. Про це повідомило міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, пише DailyLviv.

Подання заявок на першу з програм (так звану “8000 тис”) продовжена до 31 грудня, на дві інші необхідно подати документи до 21 грудня.

“Такі терміни встановлені, оскільки більшість виплат ми плануємо здійснити до кінця року. По суті, до того моменту, коли люди підуть на січневий карантин. Наша ціль -  щоб підприємці і працівники отримали кошти до локдауну  і змогли пережити його в спокійному форматі. Ми намагалися зробити максимально спрощений порядок подачі заявок з мінімальним переліком документів”, - зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Міністр додав, що є чіткий Перелік видів економічної діяльності, які можуть постраждати у зв'язку з посиленням карантину і які підпадають під реалізацію програм.

З урахуванням цього Переліку реалізовуються 2 програми - “8 тисяч” (через портал “Дія” та “Компенсація ЄСВ” (через регіональні ДПС).

3-я програма “Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин” не привязана до Переліку та реалізується через регіональні Центри зайнятості. 

На зустрічі з міністром були присутні представники Спілки українським підприємців, Асоціації індустрії розваг, Європейської бізнес асоціації, Торгово-промислової палати, Союзу кінотеатрів України, Української ресторанної асоціації, Клубу торгових центрів Malls Club,  Асоціація рітейлерів України та інші. 

Понад 33 тисячі українців уже подали заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам у Дії

Уряд давав лише тиждень на здобуття одноразової матеріальної допомоги (інструкція)

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу