На 30 безкоштовних поїздок можуть розраховувати 24 категорії пільговиків, – перевізник

12:32 26 квітня 2018 р.

З 24 травня особи, які користувалися правом пільгового (безоплатного) проїзду у автобусах, повинні платити за проїзд. А витрати їм будуть компенсовувати органи місцевого самоврядування. Таким є алгоритм втілення в життя постанови Кабміну №197 про монетизацію пільг.

Про це сьогодні, 26 квітня, під час прес-конференції на тему: «Перевезення пільговиків. Монетизація у Львівській області. Конкурс на перевезення у Львові», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

На його думку, постанова добра для перевізників тим, що тепер водії та пасажири перестануть сваритися між собою.

- Зникне 70 відсотків скарг. Не буде конфлікту між водієм і пасажиром, - зауважив він.

Водночас, перевізники дотепер не знають, як постанова про монетизацію пільг буде діяти.

- На сьогодні ми не маємо жодної інформації стосовно того, як це буде втілюватися в життя. За вищезгаданою постановою деякі категорії пільговиків втратили право на пільгу, і вони відшкодування як в монетизацію не отримають, - каже Іван Велійка. 

За словами Івана Велійки, на монетизацію, тобто на 30 безкоштовних поїздок, можуть розраховувати 24 категорії пільговиків. Без пільг залишаться тільки пенсіонери за віком.

- Що стосується учасників бойових дій, до зараз чинна наша домовленість, між перевізниками та обласною радою, що ми перевозимо їх безкоштовно. Сподіваюся, що ця домовленість буде і надалі чинною, - повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини.

Голова Львівської обласної профспілки працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Юрій Кривенко має безліч зауважень до постанови Кабміну.

- У рішенні зазначено, що гарантують 30 поїздок в місяць безкоштовно. Але – за рахунок місцевого бюджету. Ми сподівалися, що буде інакше. Наприклад, що 30 поїздок гарантує держбюджет, а 30 – місцевий. Також в цій же постанові згадують, що ці 30 безкоштовних поїздок – на розгляд місцевої ради, - каже він.

Наразі перевізники очікують зустрічі з обласною та міською владами Львова, щоби уточнити всі незрозумілі питання. Адже за місяць перевізники мають намір відмовляти у проїзді пасажирам, які не платитимуть.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу