МВФ покращив прогноз зростання ВВП в Україні

17:12 15 жовтня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Міжнародний валютний фонд очікує зростання ВВП України в 2019 році на рівні 3%, що є кращим показником на поточний рік, ніж прогнозувалося шість місяців тому.

Як говориться у звіті МВФ про перспективи розвитку світової економіки за жовтень, у 2020 році очікується зростання реального ВВП України на 3%, як і раніше. За оцінками Фонду, зростання споживчих цін до кінця поточного року в Україні сповільниться до 7%, наступного – до 5,6%. Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу становитиме 2,8% ВВП у 2019 році та 3,5% ВВП у 2020 році. Безробіття в Україні, за прогнозами МВФ, знизиться до 8,7% у цьому і до 8,2% у наступному році. Як повідомляв УНІАН, зростання економіки України у другому кварталі 2019 року в річному вираженні прискорилося до 4,6%. Державний бюджет України на 2019 рік заснований на макроекономічному прогнозі уряду зі зростанням реального ВВП на 3%. Національний банк у липні підвищив прогноз зростання реального ВВП України у 2019 році до 3% з 2,5%, прогнозованих раніше. Світовий банк прогнозує зростання економіки України поточного року на 2,7%.

УНІАН

До теми

18:57 27 липня 2021 р.

Мостиський сухий порт став 9-им індустріальним парком на Львівщині: пріоритетні галузі

Сьогодні, 27 липня, індустріальний парк «Мостиський сухий порт» включили до офіційного реєстру індустріальних парків України. Інформують у відділі інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Економіка

16:24 27 липня 2021 р.

Поліція Львівщини відмовилася купувати бронеавтомобіль за 3,26 млн грн. Названо причину

Головне управління Національної поліції у Львівській області розірвало договір із ТОВ «Реформ» на закупівлю автомобіля для оперативного реагування. Львівське управління поліції замовило бронеавтомобіль за 3,2 млн грн у тендерних махінаторів

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу