МВФ готовий до співпраці з урядом України

16:45 12 березня 2020 р.

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінив готовність нового уряду України продовжувати втілення реформ та макроекономічної політики задля стійкого зростання, а також висловив готовність підтримувати ці зусилля, зокрема через нову програму «EFF».

Як повідомили в четвер, 12 березня, в агенції новин «Укрінформ», таку відповідь озвучив 12 березня у Вашингтоні директор пресофісу МВФ Джеррі Райс на запитання про перспективи нової програми МВФ для України після урядових змін.

Джеррі Райс наголосив: «Дійсно, минулого тижня в Україні був призначений новий уряд, який просигналізував, що хоче продовжувати тісну співпрацю з МВФ, включно щодо нової програми підтримки Фонду. Влада в Києві дала чітко зрозуміти, в тому числі в останніх заявах, що має намір надалі запроваджувати макроекономічну політику, щоби досягти стійкого зростання». Він підкреслив, що з українського боку йшлося, передусім, про збереження економічної стабільності й просування реформ.  Ми готові повною мірою підтримувати зусилля України щодо реформ, а також політику, спрямовану на досягнення цих цілей».

Як інформував «Щоденний Львів», Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що Україна – фактично на порозі фінансово-економічної кризи.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу