МВФ готовий до співпраці з урядом України

16:45 12 березня 2020 р.

  • 0

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінив готовність нового уряду України продовжувати втілення реформ та макроекономічної політики задля стійкого зростання, а також висловив готовність підтримувати ці зусилля, зокрема через нову програму «EFF».

Як повідомили в четвер, 12 березня, в агенції новин «Укрінформ», таку відповідь озвучив 12 березня у Вашингтоні директор пресофісу МВФ Джеррі Райс на запитання про перспективи нової програми МВФ для України після урядових змін.

Джеррі Райс наголосив: «Дійсно, минулого тижня в Україні був призначений новий уряд, який просигналізував, що хоче продовжувати тісну співпрацю з МВФ, включно щодо нової програми підтримки Фонду. Влада в Києві дала чітко зрозуміти, в тому числі в останніх заявах, що має намір надалі запроваджувати макроекономічну політику, щоби досягти стійкого зростання». Він підкреслив, що з українського боку йшлося, передусім, про збереження економічної стабільності й просування реформ.  Ми готові повною мірою підтримувати зусилля України щодо реформ, а також політику, спрямовану на досягнення цих цілей».

Як інформував «Щоденний Львів», Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що Україна – фактично на порозі фінансово-економічної кризи.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу