Україна фактично на порозі фінансово-економічної кризи, – Прем’єр

17:45 11 березня 2020 р.


Фото: ukrinform.ua

Президент Володимир Зеленський провів Раду фінансової стабільності щодо готовності України протистояти можливим викликам економічної кризи.

Про це, як повідомили в середу, 11 березня, в агенції новин «Укрінформ», розповів на брифінгу Прем’єр Денис Шмигаль, котрий зазначив: «На засіданні ради мова йшла про виклики в економіці, які зумовлені у тому числі й коронавірусом у світі.  Фактично, ми стоїмо на порозі, а в деяких країнах це вже початок такої фінансово-економічної кризи. Україна зараз у цю кризу світову входить набагато міцнішою, ніж це було, наприклад, у 2008 році».

Денис Шмигаль також запевнив: «У нас, як ніколи, велика ліквідність у банках, у нас високі золотовалютні запаси, у нас є запас по бюджетному курсу, який запланований, у нас доволі позитивний діалог з МВФю У вівторок відбувся конференц-зв'язок з керівництвом МВФ, під час якого було домовлено про «системне продовження співпраці без зміни будь-яких умов курсу, ми просто рухаємося в тому контексті, у якому рухалися».

Прем’єр додав, що з восьми параметрів, які МВФ просило виконати, домашнім завданням для України лишається два, і висловив сподівання, що все вдасться виконати протягом двох-трьох тижнів. Разом з тим, Прем’єр-міністр переконаний, що криза може, серед іншого, і відкрити нові можливості для експортерів, для внутрішнього ринку.

Денис Шмигаль зазначив: «Поки що я не буду тішити і казати, що від кризи ми виграємо, але з точки зору тих інструментів, які сьогодні є в розпорядженні Міністерства фінансів, Міністерства економіки, НБУ, ми зустрічати фінансову кризу готові так само, як готові зустрічати кризу, пов’язану з коронавірусом».

Як інформував «Щоденний Львів», Національний банк України послабив офіційний курс гривні на 39 копійок.

dailylviv.com

До теми

14:38 27 листопада 2020 р.

Львівська облрада продає Замок Лева братам Керницьким. Самопоміч поскаржиться до суду

Львівська облрада дозволила братам Керницьким викупити без аукціону дві історичні вілли на вул. Глінки в престижному районі Львова за 29 млн грн. Такий результат експертної оцінки майна, проведеної на замовлення управління майном спільної власності ЛОР.

Рубрика: Економіка

12:25 27 листопада 2020 р.

Президент пропонує відтермінувати і списати борги, пені, штрафні санкції і звільнити від сплати податку: кого і як

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт з метою підтримки платників податків на період карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу