Мультиварки – декілька професійних порад

09:56 27 листопада 2019 р.

Ще років п’ять тому назад мультиварка була рідкістю, зустрічалась лише в молодих сім’ях і коштувала досить дорого. На сьогодні стан речей змінився, тепер більшість наших співвітчизників не тільки хоче, а і може мати в себе на кухні такі прилади.

Зате з’явилась нова проблема на яку техніку звертати увагу, що краще — купити мультиварку Редмонд чи Moulinex, Philips чи Tefal?

Які критерії вибору?

Відповідь на питання можна дати лише тоді, коли визначені критерії вибору. Досвідчені користувачі наполегливо рекомендують звертати увагу не лише на бренд, а і на такі характеристики:

  • матеріал виготовлення корпусу і чаші;

  • максимальне використання електричної енергії;

  • кількість програм;

  • вартість.

Не всі з перерахованих властивостей мають рівноцінне значення, однак брати до уваги рекомендується максимально можливу кількість з них.

Матеріали виготовлення корпуса і чаші

Бюджетні варіанти мультиварок мають пластикові або комбіновані корпуси. Використовуються не звичайні полімери, а модифіковані. Вони мають підвищену стійкість до температур, не бояться негативного впливу жорсткого ультрафіолетового опромінення, витримують значні статичні і динамічні зусилля.

Більш дорогі варіанти виготовляються із нержавіючої сталі. По всім параметрам такі моделі кращі за пластикові, але мають один суттєвий недолік — вартість. Однак, як показує практика, висока ціна окупається за рахунок збільшеного терміну експлуатації.

Що стосується чаші, то існують варіанти їх виготовлення з нержавіючої сталі, кераміки або спеціального харчового алюмінієвого сплаву. Чаші з алюмінію покриваються тефлоном або титано-керамікою, найбільш дорогі з інноваційним мармуровим напиленням. Всі види покриття мають непогані експлуатаційні характеристики, але при одній умові — під час користування виконуються рекомендації виробників.

Використання електричної енергії

Мається на увазі не потужність (хоча і цей параметр важливий), а економність. Чим менше теплових витрат у скороварки під час приготування їжі, тим дешевше нею користуватись. А дані характеристики залежать від властивостей корпуса і інженерного вирішення компоновки внутрішніх агрегатів і елементів.

Кількість програм

Суттєва характеристика обладнання. Хоча не все так просто, немає прямої залежності чим більше — тим краще. Багато програм не використовується, без потреби платити за непотрібні функції. Однак, варто звертати увагу на максимальні технічні характеристики — параметри таймерів і температур нагріву.

Вартість

Критерій важливий, але не критичний. Якщо уважно підходити до вибору конкретної моделі мультиварки, то можна за невеликою ціною купити дуже якісний товар. Не слід переплачувати за бренд і непотрібні функції.

Варто додатково звертати увагу на об’єм, він коливається в межах 2,5–6,0 л. Від нього залежать не тільки габаритні розміри мультиварки, але і економічність її використовування. Ємність підбирається з урахуванням кількості членів сім’ї, але завжди слід мати запас. Універсальними вважаються прилади з чашкою 3 літри.

До теми

23:35 28 червня 2022 р.

Авто з ЄС дозволили ввозити через всі ПП на Львівщині і продовжили роботу митних постів

Цими днями перед пунктами пропуску на в’їзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять фізичні особи за спрощеною системою оподаткування.

Рубрика: Економіка

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу