Міжнародний форум «Event Industry Forum» відбудеться у Львові втретє

15:20 21 січня 2020 р.


Фото: facebook.com

20-22 лютого у конференццентрі стадіону «Арена Львів» втретє зберуться провідні спеціалісти з усього світу та розберуть актуальні питання, котрі сьогодні стоять перед світовим івент-ринком.

Про це повідомили у вівторок, 21 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що організовують форум події івентагенція «Global Events» та «Lviv Convention Bureau». Очікувана кількість учасників – 1500.

Учасники форуму зможуть отримати знання та послухати відомих спікерів у п’ятьох залах, присвячених окремим напрямкам діяльності у індустрії подій. Окрім цього, в рамках «EIF2020» буде організовано початкову школу з основ організації подій «Eventology», де свої уроки прочитають визнані українські івент-спеціалісти.

Відвідувачі також зможуть відвідати традиційну виставку івент-послуг «Event Expo», розташовану в  серці події, а для розвитку так званих «soft skills «гостей буде облаштовано «Training room» – спеціальну аудиторію для розвитку персональних якостей івенторів. На території форуму для налагодження ділової комунікації буде організовано спеціальний бізнес-майданчик для професійного нетворкінгу учасників — «Business meeting room».

Як інформував «Щоденний Львів», торік у Львові вп’яте відбувся «Lviv Eco Forum».

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу