Місячний проїзний квиток в електротранспорті Львова коштуватиме 160 гривень

09:20 3 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У «Львівелектротрансі» попередили: «Вартість абонентської картки становитиме 160 гривень».

У прес-службі Львівської міськради повідомили напередодні ввечері: «У Львівській Ратуші відбулися громадські слухання щодо доцільності коригування тарифу на проїзд в електротранспорті Львова. Як доповів заступник директора «Львівелектротрансу» з питань економіки В’ячеслав Кокошко, враховуючи ріст мінімальної заробітної плати та здорожчання тарифу на електроенергію для «Львівелектротрансу», тариф на проїзд в електротранспорті пропонують відкоригувати до п’яти гривень.

У міськраді запевнили: «Однак, це буде вартість разового проїзду при купівлі квитка. Вартість абонентської картки становитиме 160 гривень. Відповідно, якщо мешканець здійснюватиме 40 поїздок в місяць, вартість проїзду становитиме чотири гривні, а при 53 поїздках – три».
В’ячеслав Кокошко розповів: «Львівелектротранс» у 2017 році отримало 158 мільйонів гривень збитків. Тому без коригування тарифу підприємство не зможе функціонувати. Серед головних причин коригування вартості проїзду – подорожчання тарифу на електроенергію для комунальних підприємств Львівщини. Станом на сьогодні вартість одного кіловата електроенергії для «Львівелектротрансу» становить 2,87 гривні. Для порівняння, на початок вересня вартість була 2,20 гривніт».

Заступник директора «Львівелектротрансу» зазначив: «У лютому місці ми отримали 6,2 млн. гривень від оплати мешканців за проїзд. Натомість 6,4 млн. гривень у лютому ми заплатили за електроенергію. Також 11,2 млн. гривень в місяць ми витрачаємо на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам нашого підприємства. Окрім суттєвого зростання заробітної плати загалом у країні та нашому місті зокрема, значно здорожчали й капітальні видатки на проведення ремонтних та ремонтно-будівельних робіт».

В’ячеслав Кокошко розповів також: «Тариф на проїзд в електротранспорті пропонують відкоригувати до п’яти гривень. Однак, це буде вартість разового проїзду при купівлі квитка. Вартість абонентської картки становитиме 160 гривень. Відповідно, якщо мешканець здійснюватиме 40 поїздок в місяць, вартість проїзду становитиме чотири гривні, а при 53 поїздках – три».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак додав: «Коли підприємство збиткове, то стратегія одна – як мінімум, зробити його беззбитковим. Збитки підприємства покриваються з бюджету міста, а це ті ж кошти львів’ян. ЛКП «Львівелектротранс» є і буде залишатися дотаційним. Тут мова йде про те, щоб зменшити цю дотацію з міського бюджету, а міські кошти вкладати в ремонт ліфтів, ремонт доріг і лікарень. Також, наголошую, що у нас проїзд для пенсіонерів залишається безкоштовним і для всіх пільговиків проїзд в електротранспорті безкоштовний».

dailylviv.com

До теми

12:36 19 жовтня 2021 р.

У трьох західних областях угоди про купівлю-продаж землі укладають переважно у приватних нотаріусів

Нотаріуси Львівської, Рівненської та Волинської областей уклали 1662 договорів щодо відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Рубрика: Економіка

15:41 18 жовтня 2021 р.

Дорогу від Кагуї до Раковця закатали асфальтом

В області завершили роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Загір'я – Суха Долина (Київ – Чоп) на ділянці від с. Кагуї до с. Раковець.

Рубрика: Економіка

15:14 18 жовтня 2021 р.

Грошова компенсація за незручності: львів'янам заплатять за ремонт вулиці

14 жовтня підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» розпочала роботи на перехресті вулиць Бандери - Городоцькою. На час робіт громадський транспорт курсує за зміненими маршрутами. Роботи планують проводити цілодобово, а для мешканців прилеглих будинків буде передбачена грошова компенсація.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу