Місцеві бюджети Львівщини отримали 12 млн. гривень на ремонт та утримання доріг комунальної власності

11:05 11 листопада 2014 р.


Фото: lv.20minut.ua

Як повідомили в вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, на рахунках місцевих бюджетів, за оперативними даними, зосереджений фінансовий ресурс на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання доріг комунальної власності в сумі понад 152 млн. гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову»:

«Місцевим бюджетам Львівщини перераховано черговий транш субвенції з державного бюджету на суму 12 млн. 164 тис. грн. Ці кошти спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних  доріг комунальної власності у населених пунктах», – інформує департамент фінансів Львівської ОДА.

Загалом з початку року на цю мету передано 140 млн. 811 тис. грн. коштів субвенції з державного бюджету (86,5% до річних призначень). У тому числі через обласний бюджет передано 46 млн. 635 тис. грн. та безпосередньо з держаного бюджету – 94 млн. 176 тис. грн.

Таким чином, на рахунках місцевих бюджетів, за оперативними даними, зосереджений фінансовий ресурс на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання доріг комунальної власності в сумі понад 152 млн. гривень. Також місцевим бюджетам Львівщини перераховано 826,4 тис. грн. субвенції за нараховані в жовтні ц.р. пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Це дозволило повністю погасити заборгованість, яка склалась на 1 листопада ц.р».

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу