Місцеві бюджети Львівщини отримали 12 млн. гривень на ремонт та утримання доріг комунальної власності

11:05 11 листопада 2014 р.


Фото: lv.20minut.ua

Як повідомили в вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, на рахунках місцевих бюджетів, за оперативними даними, зосереджений фінансовий ресурс на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання доріг комунальної власності в сумі понад 152 млн. гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову»:

«Місцевим бюджетам Львівщини перераховано черговий транш субвенції з державного бюджету на суму 12 млн. 164 тис. грн. Ці кошти спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних  доріг комунальної власності у населених пунктах», – інформує департамент фінансів Львівської ОДА.

Загалом з початку року на цю мету передано 140 млн. 811 тис. грн. коштів субвенції з державного бюджету (86,5% до річних призначень). У тому числі через обласний бюджет передано 46 млн. 635 тис. грн. та безпосередньо з держаного бюджету – 94 млн. 176 тис. грн.

Таким чином, на рахунках місцевих бюджетів, за оперативними даними, зосереджений фінансовий ресурс на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання доріг комунальної власності в сумі понад 152 млн. гривень. Також місцевим бюджетам Львівщини перераховано 826,4 тис. грн. субвенції за нараховані в жовтні ц.р. пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Це дозволило повністю погасити заборгованість, яка склалась на 1 листопада ц.р».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу