Міністр юстиції заявив, що епоха рейдерства завершена

17:48 18 грудня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що епоха рейдерства в Україні завершена.

Про це, як повідомили в «Укрінформі», урядовець зазначив на відкритті Офісу протидії рейдерству в Києві. Дослівно ж він стверджував: «Системне рейдерство подолано. Ми зараз можемо констатувати, що епоха рейдерства завершена. Чому? Тому що зараз не існує системного бізнесу, який займається тим, що заробляє кошти, займаючись рейдерством».

Міністр також наголосив: «Абсолютна більшість чорних реєстраторів зараз відключена від реєстрів, і я не хочу сказати, що все вже прекрасно і ніякої неприємності не станеться завтра-післязавтра. Але на системному рівні це явище, за нашою оцінкою, вже подолано».

Малюська нагадав, що раніше скарги розглядала Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, а нині «вона перетворюється на нову інституцію – Центр протидії рейдерству, яка працює прозоро, ефективно, чесно, і за цією роботою зможе спостерігати кожен».

Міністр додав: «Ми принципово змінили підходи до розгляду скарг. Зараз більшість скарг розглядається по суті, а не відмовляється».

За словами міністра, раніше більшість скарг до так званої антирейдерської комісії поверталася заявнику у зв’язку з тим, що, на думку Комісії, були неналежно засвідчені копії документів, що подавалися зі скаргою. Тепер працює зовсім інший механізм.

Малюська підкреслив: «Більш того, ми не просто розглядаємо скарги, ми ще консультуємо. Будь-яка особа, що постраждала, чи вважає себе постраждалою внаслідок незаконних дій реєстраторів, може тут отримати консультацію щодо того, як заповнюється скарга, чи правильно вона її оформила, куди і як звертатися».

Міністр також нагадав про можливість подавати скаргу онлайн, що істотно пришвидшує процес її розгляду: «У нас ще є деякі нюанси, які б ми хотіли поліпшити в існуючій системі розгляду скарг. Вже на наступне засідання уряду ми внесемо відповідну постанову Кабміну, якою врегулюємо останній елемент, що дозволить нам розглядати скарги протягом 24 годин».

Малюська повідомив також: «Наразі на розгляді антирейдерської комісії перебуває близько 300 скарг, які надійшли раніше. Очікуйте, що всі старі скарги будуть розглянуті протягом місяця».

Як інформував «ЩЛ», у Львові презентували програму оздоровлення економіки.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу