МАУ відновила авіарейс зі Львова до Барселони

18:00 27 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «27 квітня відбулось відкриття нового рейсу зі Львова до Барселони».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили: Фактично, це відновлення рейсу, оскільки така можливість перельоту вже існувала, але рейс закрили. Однак відтепер кожен знову зможе скористатися рейсом Львів-Барселона-Львів. Вартість перельоту а обидва боки – орієнтовно 190 доларів».

Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська зазначила: «Сьогодні ми маємо новий рейс на Барселону. Нагадую, що цей рейс уже був в історії нашого аеропорту. У 2006 році ми відкривали цей рейс, він був дуже успішний, виконувався 3 роки. Звичайно, я рада, що історія повторюється, що ми відновлюємо цю роботу. Дякую компанії МАУ, дякую, що ви продовжуєте конкурувати і залишатися нашим постійним клієнтом в аеропорту. Ви маєте 27% перевезень і ви №1. Так, сьогодні є конкуренція і інші авіакомпанії, але добре, що ви з нами і ми бачимо, що ви достойно конкуруєте і достойно розвиваєтеся. Іспанія від сьогоднішнього дня для нас відкрита».

dailylviv.com

До теми

14:54 25 жовтня 2021 р.

IT-компанія зі Львова отримала американську нагороду за інновації в боротьбі з COVID-19

SoftServe отримав срібло Globee 6th Annual 2021 Business Excellence Awards за технологічні рішення, розроблені компанією для застосування в час пандемії. До них належать: вимірювання показників стану здоров’я з допомогою веб-камер, прорахунок кількості людей в приміщенні з допомогою спеціальних сенсорів та спосіб покращити соціальну взаємодію у віртуальному світі.

Рубрика: Економіка

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу