Майже половина львів'ян вважає, що міська влада шкодить бізнесу, - опитування

19:12 29 жовтня 2019 р.

  • 0

46% львів'ян вважають, що міська влада Львова швидше перешкоджає, а не допомагає розвитку малого бізнесу у місті.

 Про це сьогодні, 29 жовтня, на пресконференції у Львівському пресклубі повідомив керівник соціологічноїгрпи "Рейтинг" Олексій Антипович. 

- 13% опитаних мають протилежну думку, стільки ж вважають, що влада не втручається взагалі у цю сферу. 28% – не змогли відповісти.

За словами соціолога, про перешкоджання малому бізнесу частіше говорять особи середнього віку та достатку, та ті, хто хочуть мати власну справу. Натомість серед підприємців, незважаючи на те, що думка про перешкоджання переважає, тих, хто так вважає, менше, аніж серед інших,- озвучує результати соцдослідження Олексій Антипович.

Довідка

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 4-14 жовтня 2019 р.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка