Майже 40% креативних підприємців втратили більшу частину доходів

16:00 1 квітня 2020 р.

Такі результати опитування PPV Knowledge Networks, що спрямоване на визначення впливу пандемії на креативні та культурні індустрії в Україні.

Отже:

— 72% респондентів вважають креативний бізнес у цілому більш вразливим і чутливим до наслідків COVID-19, ніж інші сфери;
— 50% падіння продажів за перші два тижні карантину (в середньому в усіх сферах креативних індустрій);
— 38% опитаних креативних підприємців втратили більшу частину доходів під час карантину (близько 75% і більше);
— 27% респондентів не можуть перевести бізнес в онлайн в принципі;
— 8% респондентів відзначили, що карантин ніяк не вплинув на їхні доходи;
— 54% опитаних відзначили, що зміни в організації роботи та бізнес-процесах будуть для них актуальними і після завершення карантину;
— респонденти відзначили, що найбільше потребують спеціальний пакет економічного стимулювання (57%) та податкових пільг (48%).

Рекомендації для органів влади:

1. Розробити спеціальні комплексні програми на державному рівні, щоб знизити податкове навантаження на підприємців у креативних та культурних індустріях.

2. Розробити пакет економічного стимулювання та підтримки внутрішнього споживання продуктів та послуг креативних підприємців.

3. Розробити антикризові програми підтримки для креативних бізнесів, які не можуть працювати в онлайн-режимі (наприклад, пряму фінансову підтримку).

4. Розробити рекомендації для орендарів та орендодавців комерційної нерухомості задля зменшення орендної плати на період карантину.

Опитування тривало з 23 по 30 березня, в ньому взяли участь 225 респондентів. Аналітика підготовлена за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

А у Львові з 2 квітня на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину.

До теми

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу