У Львові на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину

15:48 1 квітня 2020 р.

  • 0

Уже завтра, 2 квітня, експерти надаватимуть юридичні, податкові та маркетингові консультації.

Розклад вебінарів

2 квітня, 14:00 год

Вікторія Довжик, радниця міського голови, розповість, як отримати допомогу малому та середньому бізнесу від міста.

Залишити свої запитання спікерці можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwoaRvKZIftLuN6UoWYkA_rb3-XqZbMTOhVbtLAPUVTE0e6A/viewform

2 квітня, 16:00 год

Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг, говоритиме про те, які послуги від міста можна отримати онлайн.

Залишити запитання можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2IADyVGiohyHAnkasQC_wyQfrtvXHIHCb2VeOMNPN3YkpzA/viewform

3 квітня, 14:00 год

Олег Рісний, директор Львівського міського центру зайнятості, поінформує як працюватиме Центр під час карантину.

Запитання Олегу Рісному можна залишити тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBRDwsquGkakVQUC0PDmc9YXuc4MvKmvFFDB5lhYgX2_C8gA/viewform

3 квітня, 16:00 год

Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту, поінформує про юридичні аспекти діяльності міської ради в умовах карантину.

Залишити запитання можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdriUO5leLDluIN9m8G3guvNPs7orh5wAioMusux1rrwSD7sw/viewform

Анонси вебінарів, прямі трансляції та короткі підсумки від спікерів можна також знайти на Facebook-сторінці Центру підтримки підприємництва.

У місті працює гаряча лінія для підприємців (1580), де підприємці можуть у телефонному режимі отримати безкоштовні консультацію у робочий час.

Львів прийняв рішення про впровадження низки заходів для підтримки малого і середнього бізнесу. Зокрема, йдеться про звільнення підприємців від сплати орендної плати за користування приміщеннями комунальної власності та окремими конструктивними елементами благоустрою, а також звільнення від сплати туристичного збору та розміщення зовнішньої реклами та ін. Таке рішення було прийнято виконавчим комітетом ЛМР.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.  

Шестеро з десяти українців не витримають місячного карантину. Їм забракне заощаджень за умови припинення отримання доходів. А троє зі ста можуть собі дозволити навіть річний карантин. Такі результати опитуваньпроведених Соціологічною групою «Рейтинг» (I хвиля: 25-27 березня, ІІ хвиля: 28-30 березня), які продемонстрували, що абсолютна більшість респондентів бачать реальною загрозу розповсюдження коронавірусу в Україні.

Коментарі(0)

До теми

19:39 2 червня 2020 р.

Пішохідний перехід “Угринів” між Україною і Польщею відновить роботу

У Львові обіцяють надати 350 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення поточного та середнього ремонту дороги Хоробрів-Угринів, облаштування митного переходу.

Рубрика: Економіка

17:24 2 червня 2020 р.

Родичам померлих від COVID-19 медпрацівників обіцяють по 100 тисяч гривень

У Львівській області пропонують зробити виплати родинам померлих від COVID-19 працівників обласних лікарень, що перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом. Ці ініціативи розгляне Львівська обласна рада у четвер, 4 червня.

Рубрика: Економіка

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу