У Львові на вебінарах допоможуть підприємцям заробляти в умовах карантину

15:48 1 квітня 2020 р.

Уже завтра, 2 квітня, експерти надаватимуть юридичні, податкові та маркетингові консультації.

Розклад вебінарів

2 квітня, 14:00 год

Вікторія Довжик, радниця міського голови, розповість, як отримати допомогу малому та середньому бізнесу від міста.

Залишити свої запитання спікерці можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwoaRvKZIftLuN6UoWYkA_rb3-XqZbMTOhVbtLAPUVTE0e6A/viewform

2 квітня, 16:00 год

Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг, говоритиме про те, які послуги від міста можна отримати онлайн.

Залишити запитання можна тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2IADyVGiohyHAnkasQC_wyQfrtvXHIHCb2VeOMNPN3YkpzA/viewform

3 квітня, 14:00 год

Олег Рісний, директор Львівського міського центру зайнятості, поінформує як працюватиме Центр під час карантину.

Запитання Олегу Рісному можна залишити тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBRDwsquGkakVQUC0PDmc9YXuc4MvKmvFFDB5lhYgX2_C8gA/viewform

3 квітня, 16:00 год

Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту, поінформує про юридичні аспекти діяльності міської ради в умовах карантину.

Залишити запитання можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdriUO5leLDluIN9m8G3guvNPs7orh5wAioMusux1rrwSD7sw/viewform

Анонси вебінарів, прямі трансляції та короткі підсумки від спікерів можна також знайти на Facebook-сторінці Центру підтримки підприємництва.

У місті працює гаряча лінія для підприємців (1580), де підприємці можуть у телефонному режимі отримати безкоштовні консультацію у робочий час.

Львів прийняв рішення про впровадження низки заходів для підтримки малого і середнього бізнесу. Зокрема, йдеться про звільнення підприємців від сплати орендної плати за користування приміщеннями комунальної власності та окремими конструктивними елементами благоустрою, а також звільнення від сплати туристичного збору та розміщення зовнішньої реклами та ін. Таке рішення було прийнято виконавчим комітетом ЛМР.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.  

Шестеро з десяти українців не витримають місячного карантину. Їм забракне заощаджень за умови припинення отримання доходів. А троє зі ста можуть собі дозволити навіть річний карантин. Такі результати опитуваньпроведених Соціологічною групою «Рейтинг» (I хвиля: 25-27 березня, ІІ хвиля: 28-30 березня), які продемонстрували, що абсолютна більшість респондентів бачать реальною загрозу розповсюдження коронавірусу в Україні.

До теми

12:48 26 лютого 2021 р.

Забудовників Малоголосківської загальмували на Кульпарківській. Бракує школи

Виконавчий комітет Львівської міської ради 26 лютого переніс затвердження містобудівних умов та обмежень ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на продовження будівництва багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові. Йдеться про комплекс «Safe Town», який зводять на території громадської забудови.

Рубрика: Економіка

09:43 26 лютого 2021 р.

"Наш ринок" на вул. Рапопорта у Львові залишили без землі

Господарський суд Львівської області скасував ухвали Львівської міської ради на оренду ділянки на вулиці Раппопорта для ПП «Наш ринок». Зараз там розташований ринок, але раніше на цій території знаходилось єврейське кладовище.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу