Майже 2 додаткових млн грн витратять на велодоріжку в Карпатах

10:22 20 жовтня 2021 р.

Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму вирішила надати з обласного бюджету додатково 1 млн 900 тис. грн на реалізацію проєкту регіонального розвитку «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині», термін якого завершується у грудні 2021 року.

Про це Dailylviv.com повідомили у пресслужбі Львівської облради, пише Dailylviv.com.

Таке рішення депутати прийняли під час засідання постійної депутатської комісії, яке відбулося 19 жовтня.

 «Рішення сприятиме ефективному використанню коштів, зекономлених в результаті перевиконання обласного бюджету за 9 місяців. Ми зможемо завершити проєкт, який передбачає будівництво семикілометрової велодоріжки у гірській місцевості. Цей шлях пролягатиме через мости над річкою, від вокзалу у селищі Славське до села Волосянка», - зазначив голова комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму Іван Щурко.

Під час засідання депутати заслухали звіт начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталії Табаки. За її словами, розвиток та модернізація туристичних маршрутів та інфраструктури сприятиме формуванню позитивного іміджу Львівщини як туристичного регіону. Цього року вздовж велодоріжки також встановлять металеві конструкції, як інтерактивну складову, а саме «Велоквест» для тих, хто подорожуватиме за цим маршрутом. Під час виконання 11 завдань квесту, велосипедисти  зможуть більше довідатися про місцевість,  отримати позитивний настрій і перевірити свою спритність та фізичну підготовку.

Нагадаємо, проєкт «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму  на Львівщині» фінансують з програми секторальної підтримки. З державного бюджету у 2019 році на будівництво велодоріжки було надано близько 10 млн грн, з обласного бюджету в рамках «Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області» на початку 2021 року було передбачено 400 тис.грн, а з бюджету Славської громади понад 5 млн грн.

«У відсотковому значенні 70% виконання проєкту цього року профінансувала Славська громада, а 30% бюджет Львівської області» - пояснила Наталія Табака.

Іван Щурко описує «Велокарпатію», як масштабний проєкт, який стане поштовхом для розвитку туризму в гірському регіоні.

«Це витрати не лише на будівництво велодоріжки, це ознакування, інженерне забезпечення, освітлення. Щоб  проєкт став успішним, ми погодилися на зміни в обласній програмі й підтримали ці видатки, як пріоритетні. У сфері туризму для нас важливі результативні  проєкти. Ті, з яких вдається отримати користь, а саме: робочі місця, податки в місцеві бюджети, розвиток сфери послуг і туризму»,  - додав голова депутатської комісії.

Остаточне рішення щодо внесення змін до обласної програми та виділення коштів депутати приймуть на засіданні сесії Львівської обласної ради.

Львівщину перетворюватимуть на зону комфортного велотуризму

Велоквест від Славського до Волосянки коштуватиме майже 600 тис грн

Гірський король та Гірська королева: на Львівщині готуються до багатоденної велогонки TOUR de ONUR 2021

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу