«МАФів стане у Львові менше», – Садовий

15:55 12 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію щодо МАФу на вулиці Володимира Великого, який розташували на пішохідному переході.

Про це повідомили у вівторок, 12 червня, в прес-службі Львівської міськради. Зокрема, міський голова Львова Андрій Садовий розповів: «Сьогодні я на апаратній нараді піднімав питання – на вулиці Володимира Великого поставили на пішохідному проході МАФ. Там стояла невелика дерев’яна споруда, де продавали питну воду. Взяли замість тої споруди поставили на 25 квадратних метрах МАФ. Це неподобство. Це треба забирати».

Андрій Садовий додав: «Деколи у нас є такі люди, які мають геніальні ідеї. Я на боці львів’ян. Є МАФи, які мали дозволи ще кілька років тому. Зараз ця ситуація буде ускладнена, бо ми чітко деталізуємо, який МАФ має і де знаходитись, яке має бути функціональне застосування. МАФів стане у Львові менше, бо вони не будуть вписуватись в існуючу схему.

Міський голова запевнив: «Ми не будемо їм продовжувати дозволи на наступний рік. Те, що зараз є, це багато тимчасових споруд, які надалі на тих місцях стояти не будуть»

dailylviv.com

До теми

14:25 19 червня 2021 р.

У центрі Львова розпочав роботу фермерський ярмарок

19 червня, на площі Ринок стартував другий сезон Львівського фермерського ярмарку літнього сезону. Відтак, аж до середини жовтня щосуботи усіх охочих запрошують відвідати ярмарок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника. Також, у межах заходу, мешканці міста під керівництвом досвідченого садівника долучились до створення спільної клумби у центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу