Лише кожен десятий пільговик Львівської громади не отримав транспортні картки ЛеоКарт

11:23 1 червня 2022 р.

Фото до новини

Процес видачі пільгових ЛеоКарт - на фінішній прямій. Сьогодні транспортні картки отримали понад 90% пільговиків Львівської громади від загальної кількості прийнятих заявок.

Так, зі 117,5 тис. поданих пакетів документів, пільгові ЛеоКарт отримали 107 тис. людей. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

У ЛКП «Львівавтодор» зазначають, що процес прийому документів/видачі пільгових карток триває. Щоправда, зважаючи на зниження активності людей пільгової категорії, мережу пунктів прийому/видачі оптимізували: зараз ці послуги надають у 5 та 4 локаціях відповідно. Тож тих пільговиків, котрі ще не подали документи на виготовлення карток, просять не зволікати та звертатися у зручний для них пункт.

На сьогодні документи приймають у таких локаціях:

  • ЦНАП на вул. Левицького, 67;
  • ЦНАП на пр. Ч. Калини, 72А;
  • ЦНАП на вул. Хвильового,14А;
  • ЦНАП на вул. Виговського, 32;.
  • Центр обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10.

А отримати транспортні картки ЛеоКарт можна у вказаних пунктах, окрім ЦНАПу на вул.Хвильового, 14А.

Нагадаємо, до лютого цього року мережа пунктів прийому документів та видачі транспортних карток була розгорнута у 26 та 19 локаціях відповідно.

Додамо, поетапне впровадження е-квитка стартувало цього року 13 січня і зараз триває перший – «Освіта пільговика». На цьому етапі тестують обладнання та систему загалом, допомагають пільговим категоріям населення адаптуватися до користування персоніфікованими картками ЛеоКарт, аби в кінцевому результаті кожен міг самостійно валідувати проїзд і почувати себе комфортно у громадському транспорті. Загалом, за цей період контролери провели близько 20 тисяч таких інструктажів для пасажирів-пільговиків.

Транспортні картки ЛеоКарт для учнів оформлятимуть і в школах Львова

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів