«Львівтеплоенерго» запевняє, що заощаджує за один день призупинення подачі опалення 1 млн. грн

11:40 6 листопада 2014 р.


Фото: ogo.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, у ЛМКП стверджують: «Відсутність подачі теплопостачання дозволяє з економити вдень більше 1 млн. грн. для наших споживачів».

У прес-службі міської ради повідомили у четвер «Щоденному Львову»: «За один день призупинення подачі опалення усі споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» економлять 1 млн. грн». У повідомленні також конкретизують:

«Як розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго», за один день призупинення подачі опалення усі споживачі комунального підприємства економлять 1 млн. грн. у «Львівтеплоенерго» також розповіли:

«Минулого року, коли ми три рази осінню зупиняли опалення, то аналізували, яка ж економія буде для споживачів. Для аналізу брали місячні нарахування за теплопостачання у листопаді 2012 р. Тоді нарахування за послуги з теплопостачання усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» (населення, бюджет, інші) становило 54 млн. грн. 

З них приблизно 8 млн. грн. це була плата за гарячу воду, приблизно 12 млн. грн. це оплата постійної складової тарифу за 1 м2 опалювальної площі. Залишалося 34 млн. грн. оплата за спожиті гігакалорії.

Оскільки листопад має 30 днів, то оплата за один день виходить більше 1 млн. грн. Отож відсутність подачі теплопостачання дозволяє з економити вдень більше 1 млн. грн. для наших споживачів, а теплопостачальні підприємства, в свою чергу, зменшують споживання природного газу».

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу