Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

22:30 17 вересня 2021 р.

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийняла рішення про накладення штрафу на ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» (директор - Олег Петренко) і ТОВ «Ірман» (директорка і засновниця - Катерина Андруневчин). Про це повідомив АМКУ, пише Dailylviv.com.

Встановлено, що ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на чотири закупівлі: «Розчин хлориду натрію початковий. Випарена сіль і чистий хлорид натрію», замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго». Отже, конкуренцію між ними було усунуто.

Рішенням Адміністративної колегії Західного міжобласного територіального відділення дії зазначених суб’єктів визнано порушенням Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вчинені порушення конкуренційного законодавства на ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» накладено штраф у розмірі 96 тис. грн., на ТОВ «Ірман»  накладено штраф у розмірі 272 тис. грн. Порушники повинні сплатити штрафи до державного бюджету.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман»  не зможуть брати участь у публічних закупівлях упродовж трьох років.

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу