«Львівтеплоенерго» отримало нового директора

11:10 9 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Директором «Львівтеплоенерго» призначено Валентина Вольського, який досі очолював «Львівводоканал».

Про це повідомили у вівторок, 9 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Представив нового керівника трудовому колективу тепловиків заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак».

Зокрема, Сергій Бабак зазначив: «Львівтеплоенерго» є одним зі стратегічно важливих підприємств нашого міста. Перед ним є багато завдань, багато викликів. Надійна і стабільна робота «Львівтеплоенерго» є важливою для міста загалом і для львів’ян зокрема. Однак з кінця минулого року «Львівтеплоенерго» було без керівника. Обов’язки директора виконував заступник директора з економічних питань, а за технічну сторону відповідав головний інженероку Дякую їм за фахову роботу та за стабільний і безаварійний опалювальний сезон».

«Проте «Львівтеплоенерго» як одне з найбільших наших комунальних підприємств потребує динамічного розвитку, модернізації, залучення інвестицій. Важливо, щоб його очолив досвідчений і фаховий керівник. І саме таким фахівцем є Валентин Вольський. У нього великий досвід роботи. Він працював у газовій сфері, свого часу працював у тому ж «Львівтеплоенерго» та добре проявив себе як керівник «Львівводоканалу», – поінформував також заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

«Натомість виконувачем обов’язків директора «Львівводоканал» призначено Дмитра Ваньковича, який досі займав посаду заступника директора з економічних питань «Львівводоканалу», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини