Львівський суд скасував дозвіл на користування надрами одного з нафтогазових родовищ

11:35 21 лютого 2024 р.

Фото до новини

Родовище було протиправно передано в користування для видобування нафти та газу.

Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокуратури про визнання протиправними дій, скасування рішень та визнання недійсним спецдозволу на користування надрами в регіоні.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура, пише DailyLviv.com.

Родовище в Рожнятівському районі було протиправно передано в користування одному із суб’єктів господарювання для видобування нафти та газу.

Читайте також: Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Як повідомляється, у 2018 році Державна служба геології та надр України без проведення конкурсу видала підприємству спеціальний дозвіл, а місцевий орган виконавчої влади погодив надання земельної ділянки для потреб надрокористування.

Для захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду, який скасував спецдозвіл на користування надрами, визнав протиправними та скасував рішення засідання колегії Державної комісії України по запасах корисних копалин, наказ Держегеонадр в частині надання товариству спеціального дозволу на користування надрами.

Нагадаємо, Укргазвидобування відкрило перспективний поклад у мезозойському газоносному комплексі Карпат на родовищі, яке вважалося виснаженим. Розвідувальна свердловина, під час випробування якої отримано приплив газу з дебітом понад 200 тис. куб. м газу на добу, дала найвищий за останні 20 років показник УГВ для родовищ західного регіону.

Читайте також: 750 крапок нафтогазових родовищ на Львівщині продавав за $37 тисяч

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів