Львівські трамваї їздитимуть по Санкт-Петербургу

13:50 14 січня 2014 р.


Фото: newsradio.com.ua

Перший із них поставлять у місто на Неві до 1 липня.

Український завод «Електрон» виграв конкурс на постачання нових трамваїв з низькою підлогою до Санкт-Петербурга. Підприємство поставить чотири трамваї за 301 млн рублів.

Окрім українського заводу, який базується в Львові, у конкурсі взяли участь «Трансмашхолдинг», який спільно з корпорацією «Alstom» запропонував Петербургу трамвай «Citadis», а також представництво польської компанії «PESA», яка разом з «Уралвагонзаводом» поставить до Москви 120 трамваїв. Однак українці знизили ціну з 337 мільйонів до 301 мільйона рублів і були оголошені переможцями.

Якщо конкурсна комісія не знайде помилок в українській заявці, то невдовзі Санкт-Петербургом можна буде проїхатися на трисекційному трамваї з низькою підлогою українського виробництва. Його базова модель, п'ятисекційний «Електрон T5L64» для колії 1000 мм зараз перевозить пасажирів у Львові.

На підприємстві зазначають, що трамвай на 80% зібраний в Україні, а імпортні, німецького виробництва, тільки візки – їх постачає «TransTec Vetschau GmbH». У технічних вимогах петербурзьких чиновників підкреслюється, що трамвай має бути оснащений кондиціонерами і калориферною системою опалення та вміщати в себе до 200 людей.

Очікується, що перший трамвай львівська компанія поставить до Санкт-Петербурга до 1 липня 2014 року, а повністю замовлення буде виконане до вересня. У «Електроні» заявили, що перший кузов для трамвая з широкою колією 1524 мм, як у Санкт-Петербурзі, вже готовий.

Як повідомляє «Фонтанка.ру», збиратимуть трамваї у Росії – на Володимирському підприємстві «ТрансМашГрупп». Наразі в Санкт-Петербурзі вже експлуатуються сучасні трамваї з низькою підлогою від російських (Усть-Катавський вагонобудівний завод і Петербурзький трамвайно-механічний завод) і білоруських виробників («Белкоммунмаш»).

Про це повідомляє сьогодні, 14 січня, «Голос Столиці».

Як інформував «Щоденний «Львів», «електронівський» трамвай випробовувався на маршруті №9А.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу